indir-36

Windows 11’in Yeni Özellikleri Windows 10’a Gelebilir

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Microsoft Store değişikliği ve Android uygulama desteği benzer biçimde yeni özellikleri bununla beraber getirecek Windows 11, duyurusundan itibaren kullanıcılarda coşku oluşturmaya başlamıştı. Microsoft, resmi olarak Windows 11’i piyasaya sürmüş olsa da, android uygulama desteği içermemesi ve ortaya çıkan diğer performans sorunları sonucunda beklenilen etkiye ulaşamadı.

Yeni özellikler Windows 10’a gelebilir

Windows 11’de sunulan yeni özellikler, Windows 10’a güncelleme olarak getirilebilirdi sadece Microsoft’un PC ekosistemi için yeni bir pazarlama fırsatı yarattığı düşünülüyor. Gartner araştırma başkan yardımcısı Stephen Kleynhans, PC kullananlarının yüzde 60’ından fazlasının Windows 11’in piyasaya sürüldüğünün farkında olmadığını ve sunulan yeni özelliklerin Windows 10’a gelebileceğini dile getirdi.

Analist Kleynhans, kurumsal bilgisayarların Windows 11’e geçişinin 2023 yılına kadar yüzde 10’dan daha düşük olacağını düşünüyor. Ayrıca kullananların 2022 senesinde yayınlacak Windows 11 22H2 güncellemesini beklemeleri konusunda öneride bulunmuş oldu.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!