featured

Türkçe anlayan akıllı robot süpürge Sunny Hero Power +

Türkiye’nin üçüncü büyük elektronik üreticisi ve ithalatçısı olan Sunny Electronics, Türkçe dil destekli zeki robot süpürge modelleri ile de dikkatlerini üstüne çekiyor. Süpürme ve silme modunu bir arada sunan en yeni model akıllı robot süpürge SUNNY Hero Power + Akıllı Robot Süpürge ile evi derinlemesine temizlemek, dip köşe temizlik yapmak oldukca kolaylaşıyor. Türkiye’nin kabul edilen elektronik üreticilerinden Sunny, tüketici elektroniği pazarına yeni nesil ürün ve kategoriler kazandırarak sektördeki konumunu güçlendirdi. %100 yerli kapital ve üretim gücüyle 40 yıldan uzun süredir son olarak teknolojileri erişilebilir hale getiren marka, Reddot, Good Design şeklinde birçok uluslararası tasavvur ödülünün sahibi Viomi ile iş birliğiyle Türkiye’de ilk kere robot süpürge üretimine başladı. Her evde robot elektrikli süpürgelerin olması gerektiğini düşünen Sunny Electronics, Viomi ile nesnelerin interneti ve 5G benzer biçimde yenilikçi teknolojilerle mahalli üretim kapasitesini günden güne artırıyor. Şirket, son olarak Sunny Hero Power Plus Akıllı Robot Süpürge ürünüyle karşımıza çıkıyor.

Derinlemesine temizlik

Hero Power+ Robot Süpürge, güçlü çekim gücü ve LDS lazer navigasyon sistemi ile evinizdeki en minik objelere takılmadan temizliğini sürdürüyor. 150’den fazla yakın engeli ayırt ederek 2 cm’ye kadar olan tüm engelleri aşıyor, üstün temizlik performansı gösteriyor. Evinizin ulaşılması güç köşelerini bile kusursuz bir şekilde temizliyor.

Türkçe sesli bilgilendirme

Silme, paspaslama ve vakumlama ile 3’ü 1 arada temizlik sunan Sunny Hero Power Plus ile evinizin her yeri her zamankinden çok daha pak olacak. LDS laser navigasyon teknolojisi yardımıyla eksiksiz bir temizlik haritası oluşturur evinizi baştan sona kusursuz temizliyor. Robot süpürgenin Türkçe sesli bilgilendirmesi sayesinde bütün komutları kolaylıkla anlayabiliyor ve kolayca kontrol edebiliyorsunuz.

Yüksek emiş gücü

Farklı zemin ve yüzeylere uygulanan farklı temizlik modları ile toz, leke ve su lekelerini ortadan kaldıran Hero Power Plus akıllı robot süpürge, 2700 PA emiş gücüne sahip. Evinizdeki her pisliğin içerisine hapsolduğundan güvenli olabilirsiniz.

Ultra sessiz çalışma

60 dB’in altında düşük ses seviyesiyle sizi hiç rahatsız etmeden temizliğini sürdüren ürün, oldukca zeki. Şarjı %20’nin altına düştüğünde kendiliğinden şarj istasyonuna giderek enerjisini alıyor, pil dolduktan sonrasında da temizliğe kaldığı yerden devam ediyor.

Sunny Hero uygulaması ile akıllı test

Sunny Hero Power Plus robot süpürge, Sunny Hero uygulaması ile (Android ve iOS cihazlara indirilebilir) telefondan idare edilebiliyor. Kolay ve hızlı bir halde bağlantı kurduktan sonrasında oturduğunuz yerden temizliğe başlaması için komut verebilir, mod değişikliği yapabilir (akıllı temizlik, duvar takip edeni, paspas, spiral), değişik kullanıcılar için profil oluşturabilir, temizliğin dilediğiniz vakitte bitmesi için zamanlayıcı ayarlayabilirsiniz. SUNNY Hero Power + Akıllı Robot Süpürge (SN7RBT11), üreticinin resmi sitesi üstünden 7299 TL fiyat etiketiyle satışta.

SUNNY Hero Power + Akıllı Robot Süpürge özellikleri

 • A7 çekirdekli çip süratli haritalama
 • Otomatik zeki bölgeleme
 • Harita kaydetme
 • Uzun ikiz fırçalar
 • Optimize hava akışları
 • 3 seviye e-trol su sızıntısı
 • 2000Pa güçlü vakumlama
 • 2600mAh pil
 • İnce tasarım
 • 1.5 – 2 santimetre mani geçişi
 • 3 düzen filtreleme
 • Uygulama ile kontrol

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Türkçe anlayan akıllı robot süpürge Sunny Hero Power +
Uygulamayı Yükle

Uygulamayı edinerek deneyimini yükselt!

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!