spotify-1

Spotify Uygun Fiyatlı Abonelik Seçeneğini Test Ediyor

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üçüncü çeyrek sonuçlarında 23,6 milyon dolar zarar açıklayan ve hedeflediği abone sayısına ulaşamayan Spotify, abone sayısını çoğaltmak için uygun fiyatlı abonelik sistemini kontrol etmeye başladı. Spotify Plus ismindeki yeni abonelik seçeneği, ücretsiz sürümden farklı olarak sınırsız şarkı geçme ve şarkı seçme özelliği sunuyor. Spotify Plus, paralı olmasına rağmen şarkı aralarında reklam dinletiyor.

Spotify Plus’ın ABD fiyatı 0,99 dolar

Spotify Plus, kontrol amacıyla ABD’deki bazı kullanıcılara sunulmaya başlandı. Spotify Plus için aylık 0,99 dolar abonelik ücreti talep ediliyor. Spotify Premium paketi ise 9,99 dolar olarak ücretlendiriliyor. Spotify Premium’a gore epey uygun fiyata haiz. Türkiye’de kullanıma sunulmadığı için Türkiye fiyatı bilinmiyor.

Spotify Plus ile kullanıcılar dilediği şarkıyı dinleyebilecek ve listelerde dilediği kadar şarkı değiştirebilecek. Ücretsiz sürümde arzu ettiğiniz müziği dinleyemiyorsunuz ve bir saatte yalnızca 6 kere şarkı değiştirmeye izin veriyor. Reklamsız edinim, indirme özelliği ve yüksek ses kalitesi için Premium’u tercih etmek gerekecek.

ABD’li haber sitesi The Verge’e konuşan bir Spotify sözcüsü, Spotify Plus özelliğinin şu an için kontrol aşamasında olduğunu belirtti. Kullanıma sunulmadan önce Spotify Plus özelliklerinde değişiklikler yapılabileceğini ya da bu abonelik seçeneğinden tamamen vazgeçilebileceğini beyan etti.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!