indir-8-1

Samsung’un Devasa Televizyonu The Wall Güncellendi

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsung’ın 2019 yılında tanıttığı 292 inch The Wall’ın arkasından seri büyümeye devam ediyor. 2021 model The Wall, 1000 inchten daha büyük bir ekrana haiz. Seçili marketlerde bugün çıkış icra eden The Wall, iş ve reklam amaçlı kullanılmak üzere tasarlandı.

Modüler tasarım yardımıyla, 16K’ya kadar çıkabiliyor

2021 model The Wall, önceki nesile göre %40 daha ufak LED panellere sahip, bu sayede daha yüksek kontrast ve renk homojenliği sunuyor. The Wall, güncellenmiş yapay zekâ işlemcisi ile kontrast ve görüntü kalitesini daha da arttırıyor. Ayrıca yapay zekâ işlemcisi, görüntü parazitlerini azaltmaya da yardımcı oluyor. The Wall 2021, 8K 120Hz bir ekrana haiz ancak, tv modüler panellerden oluştuğu için, 8K standart format yerine 16K(15,360 x 2160) geniş açılı format şeklinde ayarlanabiliyor, bu da beyazperde sevenleri çok mutlu edecektir. Modüler format yardımıyla, televizyona “L şekli” dahil ilginç şekiller verilebiliyor.

The Wall 2021, Samsung’un IWA serisine ilişkin. Tv, standart LCD katmanlar yerine kendi kendine renk üreten MicroLED panellerden oluşuyor. MicroLED ile OLED teknolojisinin problemleri olmadan, görkemli siyahlar elde edilebiliyor. Ek olarak The Wall, 1600 nite kadar inanılmaz bir parlaklık sunuyor.

The Wall, seçili ülkelerde çıkış yaptı ancak Samsung, fiyat konusunda resmi bir data yayınlamadı. The Wall, genel müşteriler yerine iş kurumlarına yönelik bir ürün olarak üretildi sadece bu, evinde beyazperde salonları kurmak isteyen kişileri engellemeyecektir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!