indir (8)

Myst Remake, Xbox’a FSR Desteği ile Geliyor

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cyan Worlds’teki geliştiricilerin belirttiğine nazaran FSR desteği, hem Xbox Series X (4K çözünürlükte) bununla birlikte Xbox Series S (1440p çözünürlükte) platformlarında saniyede 60 kare sağlamak için son aşama etkili oldu.

Cyan Worlds şirketinin Pazarlama ve Marka Müdürü Jenf Lanctot’un FSR hakkındaki açıklaması ise şu şekilde;

”Bunu başarmak için kullandığımız teknik özelliklerden önde gelen AMD FidelityFX desteği, grafik kalitesini normalde yapabileceğimizden çok daha yüksek bir seviyeye çıkarmamızı sağladı. FSR yardımıyla Myst, en yüksek grafik ayarına haiz Xbox Series X’te 4K çözünürlükte ve Xbox Series S’de ise 2K çözünürlükte saniyede 60 kare hızını sorunsuz bir halde çalıştırmayı başardı.

FSR ile oyun çözünürlüğünü arka planda etkili olacak şekilde azaltıyoruz ve ardından süper örnekleme işleminin görüntüyü netleştirmesine izin veriyoruz. Oyunun çözünürlük ayarlamaları olmadan gerçek 4K çözünürlükte nasıl göründüğü mevzusunda bazı ufak farklılıklar var sadece görsel detaylardan çok fazla ödün vermeden ortalama için bu teknolojiden yararlanan ilk geliştiricilerden biri olmaktan gurur duyuyoruz!”

PC ve Xbox platformları için geliyor

Myst remake, Game Pass’e ek olarak Steam, GOG, Epic Games Store, Xbox ve Microsoft Store aracılığıyla 26 Ağustos’ta piyasaya sürülecek. Aşağıdaki FSR açık/FSR kapalı görüntü karşılaştırmasına göz atmayı da unutmayın.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!