indir-6-6

Huawei Watch GT 2 Pro ECG ve Band 6 Pro Duyuruldu

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Giyilebilir cihazların daha çok sıhhat odaklı olarak geliştiğini görmüş olduğumuz bu zamanda üreticiler de yenilikler meydana getirmeye devam ediyor. Huawei elektro kardiyo destekli yeni akıllı saatini tanıttı.

Huawei Watch GT 2 Pro ECG özellikleri ve fiyatı

Huawei Watch GT 2 Pro ECG asıl olarak Huawei Watch GT 2 Pro modelini temel alıyor. 1.39 inçlik AMOLED ekran, safir koruma, nabız ölçer, kandaki oksijen, uyku ve stres takibi aynen korunuyor. Kullanım süresi ise senaryoya bağlı olarak 8-12 gün arasında değişiyor.

Huawei Lite OS işletim sistemini kullanan akıllı saatin en önemli farkı elektro kardiyografi ölçümü sunabilmesi. Apple Watch modellerinde de görmüş olduğumuz bu duyarlı ölçüm son dönemde öne çıkmaya başlamıştı. Huawei Watch GT 2 Pro ECG için 478$ fiyat etiketi belirlenmiş.

Huawei Band 6 Pro özellikleri ve fiyatı

Huawei Band 6 Pro modeli de sağlık takibine yoğunlaşan bir akıllı bileklik olarak karşımıza çıkıyor. Nabız ölçer, kandaki oksijen oranı, uyku ve stres takip edeni yanında vücut sıcaklığını da takip edebiliyor.

1.47 inçlik AMOLED ekrana haiz olan bilezik standart kullanımda iki haftaya kadar idare edebiliyor. Huawei Band 6 Pro için de 70$ fiyat etiketi söz mevzusu. İki model de gelecek ay piyasada olacak.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!