featured

General Mobile yenilenmiş telefon satışına başlıyor

Türkiye’de sıfır telefon fiyatlarının artması ve yenilenmiş telefonlara 12 ay taksit imkanı getirilmesiyle birlikte yenilenmiş telefon satışları yükselişe geçti. Artan talebin peşinden çok sayıda şirket, Ticaret Bakanlığı’ndan yenileme yetki belgesi alarak piyasaya giriş yapmış oldu. Şimdi de General Mobile, Ticaret Bakanlığı’ndan yenileme yetki belgesi aldığını ve yenilenmiş aygıt satışına başlayacağını duyurdu.

12 ay General Mobile garantisi

General Mobile, Ticaret Bakanlığı’ndan belge alarak kendi yenileme merkezini kuran ilk akıllı telefon üreticisi oldu. Müşterilerin General Mobile servislerine getirdiği cihazlar değeri karşılığında satın alınacak. Arızalı parçası var ise tamiri yapılacak, fiziksel sıkıntıları giderilecek ve güncellemeleri yapılacak. Yenilenmiş durumdaki telefonlar General Mobile güvencesiyle 12 ay garanti ile satışa sunulacak.

Kredi kartına 12 taksit

General Mobile, yenilenmiş telefonları kredi kartına 12 taksit seçeneği ile satışa sunacak. Müşteriler mevcut telefonlarını İstanbul Kağıthane’de bulunan General Mobile Yenileme Merkezi’ne yada Türkiye genelinde 24 değişik noktada bulunan General Mobile servislerine getirebilecek. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan General Mobile Satış Sonrası Hizmetler ve Lojistikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arslan Yılmaz şu ifadeleri kullandı: “Türkiye’nin yerli parlak zeka mobil ürünler geliştiren markası olarak ülkemizin kaynaklarının verimli kullanımına büyük ehemmiyet veriyoruz. Bu hedefle, kullanım ömrünü tamamlamayan ikinci el teknolojik mamüllerin yine ekonomiye kazandırılması, israfın ve çevreye verilen zararların azaltılması imkanlarını bulabileceğiz. Ayrıca alınan ürünlerle alakalı ithalat kalemlerinde düşüş yaşanması, kayıt dışılığın engellenmesi ve tüketicilerin güvenli ve garantili bir biçimde ikinci el alışveriş yapmasının sağlanmasının önünü açıyoruz. Bu projemizin sadece markamızın kullanıcılarına değil, Türk ekonomisine de büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
General Mobile yenilenmiş telefon satışına başlıyor
Uygulamayı Yükle

Uygulamayı edinerek deneyimini yükselt!

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!