featured

Brave, aktif kullanıcı sayısını açıkladı

Kripto para cüzdan özellikli web tarayıcısı Brave aylık bazda toplam kullanıcı sayısını açıkladı. Kripto tarayıcısı Brave yaptığı bir açıklama ile aylık 50 milyon aktif kullanıcıya ulaştığını duyurdu. Brave yıldan yıla hızlı bir şekilde gelişme kaydettiklerini de açıklamasına ekledi. Ayırca belirtmek gerekirse Brave’in gmeşhurk etken kullanıcı sayısı, Aralık ayındaki hesaplamalara göre averaj olarak 15,5 milyon kullanıcıya çıktı.

Brave etken Kullanıcı Sayısı: 50 Milyon

Kripto tarayıcısı Brave, 2021 senesinde birçok yeni gelişmeleyele gündeme geldi. Brave, 2021 yılının Kasım ayında yayınladığı yeni sürüm ile Ethereum ekosistemi için de mahalli bir cüzdan hizmeti başlatmıştı. Ek olarak bir başka Blockchain ağı olan Solana ile de entegrasyonunu duyurmuştu. Bu atılan adımlar ile Brave, etken kullanıcı sayısını 50 milyona çıkarmayı başardı.

Brave CEO’su ve kurucu ortağı Brendan Eich, aktif kullanıcı sayısı ile ilgili olarak şunları söylemiş oldu:

“50 milyon kullanıcıyı geçmek, şirketimiz için çok büyük bir kilometre taşıdır. Bu bununla beraber, nezaret ekonomisine alternatif arayan kullanıcılar tarafınca yürütülen küresel hareketin güçlü bir teyididir. Big Tech’in prangalarından arınmış bir Web vizyonumuzu paylaşan ortaklarla ilişki kurarak, ürün yelpazemizi ve ekosistemimizi genişleterek başarılı bir yıl geçirdik. Kullanıcılarımız, yaratıcılarımız ve topluluğumuz arasında inanılmaz bir tepki gördük.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Brave, aktif kullanıcı sayısını açıkladı
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!