indir-11-4

Apple Watch Series 7 Eski Bir İşlemciye Sahip

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Apple dün yeni Apple Watch Series 7’yi duyurdu. Söylentilerin aksine saate yeni bir tasarım gelmedi. Biroldukça birey iPhone 12 benzer biçimde düz kenarlar görmeyi bekliyordu sadece öyle olmadı.

Apple, sunum esnasında Apple Watch Series 7’nin performansı hakkında tek kelime etmedi. çoğu zaman şirket, yeni cihazlarının daha hızlı veya daha enerji verimliği sunduğunu iddia ediyor sadece bu konu sahnede konuşulmadı. Resmi Apple web sitesinde, Apple Watch Series 7’nin kurulduğu platformdan da hiç bahsedilmiyor.

Çeşitli teoriler ortaya atıldı

Geliştirici Steve Troughton-Smith, Xcode’un (geliştiricilerin Apple cihazları için uygulamalar oluşturmasına olanak tanıdığı olan bir platform) son olarak sürümüne dayanarak Apple Watch Series 7’nin geçen yılki Apple Watch Series 6 ile aynı işlemciye haiz bulunduğunu doğruladı.

Hem Apple Watch Series 7 hem de Apple Watch Series 6, kod adı “t8301” olan işlemci üzerinde çalışıyorlar. Kim bilir şirket, zaten çok güçlü olan işlemciyi iyileştirmeyi lüzumlu görmedi. Öte taraftan çip kıtlığı dolayısıyla saat üretimindeki problemler nedeniyle Apple’ın bir acil vaziyet planı izlemeye karar verdiğine dair bir kuram de var. Bundan dolayı, bu nesilde temel bir değişiklik görmedik.

Bu kuram, şirketin diğer cihazların aksine Apple Watch Series 7’nin satışı için belirli tarihler açıklamaması gerçeğiyle destekleniyor. Görünüşe bakılırsa, birkaç yıldan beri ilk kere bir Apple akıllı saat, bulunması zor bir aygıt olabilir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!