featured

Anker’den her cihazınızı çalıştıran güç istasyonu

Bugün hemen her kullanıcının yanından taşınabilir şarj istasyonu eksik olmuyor. İlk dönemlerinde yalnız akıllı telefonlara yönelik olan istasyonlar artık tablet ve dizüstü gibi ürünlere de güç veriyor. İşi biraz daha ileri götürüp duvar prizi şeklinde enerji aktarabilen istasyonlar üreten firmalar mevcut. Anker bunlardan birisi.

Anker 535 Portable Power Station özellikleri ve fiyatı

Özellikle dış mekan etkinliklerinde yada enerji kesintisinin olduğu zamanlarda artık taşınabilir şarj istasyonları yeterli gelmiyor çünkü prizden güç alırmışcasına enerji ihtiyacı doğuyor. Ek olarak pandemi devri ile birlikte ventilatörlerin devamlı çalışmasının ne kadar önemli olduğu bir kere daha ortaya çıkmış oldu.

Anker 535 Portable Power Station adlı ürün 160000mAh batarya barındırıyor ve prizden enerji isteyen pek çok cihazınıza hareket halindeyken güç veriyor. Tv, mini buzdolabı, mini klima benzer biçimde 500W altında çalışan hemen tüm cihazlar ile uyumlu.

Toplamda 500W enerji veren ürün 4 adet yüksek güçlü priz, 3 adet USB Tip-A çıkışı, 1 tane 60W USB Tip-C çıkışı ve bir de araç çakmaklığı barındırıyor. Toplamda 9 cihazı destekleyebiliyor. Kendisi 120W adaptör ile şarj oluyor. Süre olarak ise 45W mini buzdolabı için 8.5 saat, 40 ventilatör için 9.6 saat, 35W fan için 10.9 saat ve 110W TV için 3.4 saat olarak belirtiliyor. Anker 535 Portable Power Station modeli 500$ fiyat etiketi ile satılıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Anker’den her cihazınızı çalıştıran güç istasyonu
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!