indir-19

Android kullanıcıları Chrome’da istedikleri web sitelerini takip edebilecek

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Google’ın Mayıs ayında Chrome’da denemelerine başladığı bir ‘Takip Et’ düğmesi artık yerleşik hale geliyor. Android kullanıcıları Chrome 94’le beraber takip edilen web sitelerinin RSS güncellemelerini görebilecek.

Android için Chrome 94 ile web siteleri takip edilebilecek

Google Chrome’un mühendislik direktörü Adrienne Porter Felt, Twitter’dan yaptığı bir izahat ile kullananların yeni sekme sayfasındaki web sitelerinden güncellemeler almasına olanak tanıdığı olan bir Takip Et düğmesini Android için kararlı Chrome 94 sürümü ile kullanıma sunulduğunu duyurdu.

Bir internet sayfasına girildiğinde tarayıcının sağ üst tarafında yer alan üç nokta düğmesi altında oluşturulan menünün en altında bulunan bir Takip Et düğmesi yardımıyla o web sayfasından gelen güncellemeler Google’ın kullanıcılar için önerdiği makaleler sekmesinin yan tarafında yer edinen bir sekme altı görüntülenebilecek.

Chrome 94 sürümüne haiz Android kullananlarının tüm bunlarnın varsayılan olarak erişemediği özellik, chrome://flags üzerinden ‘web feed’ etkinleştirilerek kullanılabilecek. Ek olarak Felt, gelecek yıl özelliğin iOS’a geleceğini belirtti.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!