featured

Oppo, UEFA Şampiyonlar Ligi global sponsoru oldu

Çinli akıllı telefon üreticisi OPPO, 2022-23 ve 2023-24 sezonları için birçok turnuvada UEFA ile iş birliği yapacağını duyurdu. Bu iş birlikle OPPO, UEFA Şampiyonlar Ligi’ne ortak olan ilk Çinli marka olacak. Akıllı telefon devi, organizasyonun doruk mücadelesi olan UEFA Şampiyonlar Ligi’nde yer alacak. Buna ek olarak Süper Kupa, Futsal Şampiyonlar Ligi finalleri ve Gençlik Ligi finallerinde yer alacak. OPPO’nun Küresel Pazarlama Başkanı William Liu ortaklığa ilişkin olarak “UEFA ile birlikte çalışmaktan ve UEFA mücadeleleri esnasında futbol taraftarlarına esin vermek için onlarla beraber çalışmaktan heyecan duyuyoruz. OPPO’da hayatın zorluklarının üstesinden gelmemize yardımcı olacak yeniliğin gücüne inanıyoruz ve UEFA’nın zorluklar karşısında savaşma arzusuyla olan bu sinerji bunu harika bir ortaklık haline getiriyor.” dedi. OPPO’nun Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein, “OPPO’yu dünyanın en büyük futbol kulübü turnuvası olan UEFA Şampiyonlar Ligi’nde ve UEFA sponsorları arasında görmekten büyük saadet duyuyoruz.” dedi. OPPO’nun mobil teknolojide küresel bir önder olduğunu da laflarına ekledi.

Taraftarların yakaladığı anlar UEFA sitesinde yayınlanacak

OPPO, bu konsorsiyum yardımıyla kapsamlı stadyum pano reklamları, UEFA Şampiyonlar Ligi’nin web sitesi ve sosyal medya hesapları dahil yayınların arka planlarında ve stadyumlarda yer alarak yüksek görünürlük elde edecek. OPPO ek olarak taraftarlara UEFA Şampiyonlar Ligi sezonu süresince saha kenarına inip OPPO zeki telefonlarıyla mühim anları soruşturma fırsatı sunacak. Bu içeriklerden bazıları İlham Anı (Inspiration Moments) adı altında UEFA’nın sitesinde yer alacak OPPO galerisinde yayınlanacak.

Son teknoloji OPPO ürünleriyle UEFA deneyimi

Ayrıca OPPO’nun son teknoloji görüntüleme teknolojileri NPU MariSilicon X, Find ve Reno serisi şeklinde biri olan zeki telefon modelleri, kablosuz kulaklıklar, zeki saat ve yakında duyurulacak IoT ürünleri de UEFA Şampiyonlar Ligi’ni deneyimlemede yeni yollar sunacak ve dünya çapındaki futbol taraftarlarına esin verecek. Yeni sponsorluk anlaşması, OPPO’nun mevcut spor ortaklıklarını güçlendiriyor ve spor yöntemiyle tüketicilere ilham vererek etkileşimi artırıyor. Wimbledon ve Roland Garros ile ortaklığının ikinci yılına giren OPPO, Uluslararası Kriket Konseyi’nin (ICC) de küresel bir ortağı. Uluslararası arenada birçok spor markasıyla ortaklıklar geliştiren OPPO, farklı bölge ve kültürlerdeki kullanıcılara ulaşıp küresel tüketicilerin gereksinimlerini karşılamayı hedefliyor.

0
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Oppo, UEFA Şampiyonlar Ligi global sponsoru oldu
Uygulamayı Yükle

Uygulamayı edinerek deneyimini yükselt!

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!