indir-9

Zaman Çarkı’nın Film Üçlemesi Geliyor: Age of Legends

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özellikle Yüzüklerin Efendisi serisi ile fantastik kurgu edebiyatının daha popülerleştiğini söyleyebiliriz. Bu popülerleşme ile beraber aslen çok başarılı olan popüler olmayan bazı seriler hak ettiği popülerliğe kavuşmaya başladı. Bu tarz şeylerin başında da şüphesiz Wheel of Time ya da Türkçesi ile zaman Çarkı serisi geliyor. Bu serinin bir dizisi geldiği aslına bakarsanız biliniyordu ancak şimdi de filmi duyuruldu.

Zaman Çarkı Film Üçlemesi Age of Legends

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Wheel of Time’ın bir film üçlemesi geliyor. Üçlemenin ilk filminin adı ise Age of Legends olacak. Geçtiğimiz saatlerde de ilk filmin senaryosunu yazması için Zack Stentz ile anlaşıldı. Zack Stentz daha öncesinde Thor ve X-Men: First Class filmlerinde senaristlik yapmıştı. Filmin yürütücü yapımcılığını James Leon, Eva Longoria ve Mike McGuiness üstlenecek.

Age of Legends üçlemesi kitaplardaki olaylardan binlerce yıl öncesini anlatacak. Ayrıca Amazon’un hazırladığı vakit Çarkı dizisiyle birbirlerinin hikayelerini tamamlayacaklar. Amazon’un dizisi ise bu yıl içerisinde Prime Video üzerinden yayınlanacak, net tarih bilinmiyor.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!