indir (11)

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Yayın Tarihi ve İlk Görseli Paylaşıldı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hem filmleri bununla beraber kitapları ile dünyanın en büyük markalarından birisi haline gelen Yüzüklerin Efendisi’nin Amazon tarafınca hazırlanan dizisinin yayın zamanı paylaşıldı. Ek olarak ilk görsel de paylaşıldı.

2 Eylül 2022’de geliyor

Yapılan açıklamaya göre Yüzüklerin Efendisi dizisi 2 Eylül 2022 tarihinde başlamış olacak. Normalde dizinin bu yıl yayınlanması ümit ediliyordu ancak ne yazık ki 1 yıldan fazla bir süre beklememiz gerekecek.

Yüzüklerin Efendisi dizisi Orta Dünya’nın İkinci Çağ’ını anlatacak. İkinci Çağ ise önemli olayların gerçekleştiği 3441 senelik bir dönemi kapsıyor. Dizi için daha öncesinde paylaşılan tanıtım yazısı şu şekilde:

Amazon Studios’un yakında çıkacak yeni dizisi, Orta Dünya tarihinin efsanevi İkinci Çağı’nın kahramanca efsanelerini ilk kere ekranlara getiriyor. Bu epik drama, The Lord of The Rings ve The Hobbit’ten binlerce yıl öncesinde geçecek ve seyircileri büyük güçlerin dövüldüğü, krallıkların zafere yükseldiği ve harap olduğu bir çağa geri götürecek. Bu çağda beklenmeyen kahramanlar ortaya çıktı, en ince ipliklere umut asıldı ve Tolkien’in kaleminden çıkan en büyük kötü adam, tüm dünyayı karanlığa boğmakla tehdit etti. Görece barışın hâkim olduğu bir zamanda süregelen dizi; Orta Dünya’da uzun zamandır korkulan, hem tanıdık hem de yeni olan bazı karakterlerin ortaya çıkışıyla devam edecek. Misty Mountains’in en karanlık yerlerinden, elflerin başkenti Lindon’un görkemli ormanlarına, nefes kesici Númenor ada krallığına ve haritanın en uzak noktalarına kadar uzanan bu karakterlerin tarihe kazındıkları macerayı izleyeceğiz.”

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!