indir-3-5

Yüzüklerin Efendisi Dizi Ekibi 2. Sezon Çekimleri Birleşik Krallıkta

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hem filmleri bununla birlikte kitapları ile dünyanın en büyük markalarından birisi haline gelen Yüzüklerin Efendisi’nin Amazon tarafınca hazırlanan dizisinin ikinci sezonu için bir değişikliğe gidiliyor.

İkinci sürem Çekimleri Birleşik Krallık’ta

Geçtiğimiz saatlerde Amazon’un yaptığı duyuruya göre Yüzüklerin Efendisi dizisinin ikinci sürem çekimleri için ekip Yeni Zelanda’dan Birleşik Krallık’a taşınıyor. İlk sürem aynı filmler şeklinde Yeni Zelanda’da çekilmişti ancak ikinci sürem Yeni Zelanda’da artan Covid-19 vakaları ve oranın sert kurallarından dolayı Birleşik Krallık’ta çekilecek. Bu farklı ülkede yapılan çekimlerin farkını tahmin ediyoruz ki hepimiz çok fark etmeyeceğiz.

Yüzüklerin Efendisi’nin ilk sezon çekimleri geçtiğimiz haftalarda bitmiş ve öncesinde de ilk sürem yayın zamanı açıklanmıştı. Yüzüklerin Efendisi dizisi, 2 Eylül 2022’de Amazon Prime Video üzerinden yayınlanacak. Yüzüklerin Efendisi dizisi Orta Dünya’nın İkinci Çağ’ını anlatacak. İkinci Çağ ise biroldukça önemli olayın gerçekleştiği 3441 yıllık bir dönemi kapsıyor. Dizinin başındaki adlar J.D Payne ve Patrick McKay

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!