content_610914b912db2_72366

What If Dizisinin Bölüm Sayısı Belli Oldu

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Marvel Sinematik Evreni’nin Loki ile beraber girmiş olduğu yol epey enteresan bir hale dönüşmeye başladı. Mevcut evrene birazcık ara verip farklı hikâyelere girmek iyi olacak. What If animasyon serisi de tam bu aşamada devreye giriyor, çeşitli Marvel hikâyelerinin değiştirilmiş hallerini izleyeceğimiz dizinin bölüm sayısı da belli oldu. Normal şartlar altında 2 sürem ve toplam 20 bölüm sipariş veren Disney, pandemi sebebiyle bölümlerde kısaltmaya gitmiş. What If dizisi yine iki sürem olacak ama toplam 18 bölümden oluşacak.

Disney+ yapımcılarından Brad Winderbaum yaptığı açıklamada dizinin COVID nedeniyle planlandığı şekilde hayata geçemediğini söylemiş oldu. İlk sezonda olması düşünülen bir kısmın de ikinci sezona kaydığını belirten Winderbaum iki sezonun da dokuz bölümden oluşacağını resmen açıkladı. Yaklaşık 50 kişilik devasa bir seslendirmen ekibine sahip olan What If’te Scarlett Johansson, Chris Evans ve Robert Downey Jr. Yer almayacak. Lakin bu üç isim haricinde MCU’da gördüğümüz çoğu büyük yıldızın ve daha fazlasının sesini dizide duyacağız.

Her bölümün ortalama yarım saat süreceği animasyonda bazı bölümler diğerlerinden birazcık daha uzun olacakmış. Mümkün olduğunca fazla hikâye anlatmak istediklerini belirten Disney yetkilileri bunu yaparken kaliteden de ödün vermek istememişler. 11 Ağustos günü Disney+ üzerinden yayın yaşamına başlamış olacak olan What If ile birlikte çok şaşırtıcı ve hayret verici Marvel hikâyeleri bizleri bekliyor.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!