indir-7-4

Tom Hardy şimdiden Venom 3’ü Planlamış: Venom vs Spider-Man İstiyor

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bildiğiniz üzere Spider-Man’in yayın hakları aslına bakarsak Sony’e ilişkin sadece Disney ile ortaklaşa kullanıyorlar ve her iki şirket de kendi Marvel evrenine haiz. Sony yalnızca Spider-Man karakterlerine dair bir evren oluştururken Disney ise öteki tüm karakterlerden bir evren oluşturmuş durumda. Ancak ne yazık ki hala Spider-Man’i Sony’nin sinema evreninde göremedik. Venom’ın başrolü ise seyirciler gibi Spider-Man’i Sony tarafında hatta direkt olarak Venom filminde görmek istiyor.

Tom Hardy Spider-Man vs Venom Görmek İstiyor

Geçtiğimiz günlerde bir röportaja katılan Tom Hardy, Venom serisi hakkında mevzuştu. İkinci filmin de senaristliğini yazan Tom Hardy, Venom 3’ü düşünmeye başladığını ve üçüncü filmi Spider-Man ve Venom’ın dövüştüğü bir film görmeyi istediğini söyledi. Üçüncü filmin mümkünlığı hakkında sorulduğunda ise kendisi, “İkinci film başarılı olmadan üçüncü filme yeşil ışık yakılacağını sanmıyorum ancak stüdyo şu an için ikinci filmden çok memnun.” cevabını verdi.

Normal olarak Tom Hardy’nin isteği şu an için yalnızca bir dilek. Sadece seyirciler de artık Spider-Man’i o evrende görmek istiyor ve onu Spider-Man evreninin önemli karakterlerinden Venom’da görmek keyifli olabilir. Umuyoruz bu arzu gerçekleşir.

Bu arada Venom’ın ikinci filmi Venom: Let There Be Carnage, 15 Ekim’de; Spider-Man’in üçüncü filmi Spider-Man: No Way Home ise 17 Aralık 2021’de vizyona girecek.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!