WİR

The Witcher’ın 2. Sezonundan Görseller Paylaşıldı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oyun dünyasının ve fantastik roman dünyasının en popülerlerinden önde gelen The Witcher’ın Netflix tarafından hazırlanan dizi uyarlamasının ikinci sezonundan yeni görseller paylaşıldı.

Paylaşılan görsellere bakmış olduğumuzda direkt olarak aklımıza üçüncü oyundaki Wild Hunt geliyor. Her ne kadar başlangıçta resmi olarak açıklanmasa da Redanian Intelligence bir süre sonrasında Wild Hunt’ın ikinci sezonda olacağını resmi olarak duyurdu.

Vahşi Av, Avrasya’daki birçok kültürde görülen fenomenik bir inanç. Ek olarak The Witcher’ın hem kitaplarında bununla beraber son oyununda büyük bir role sahip. Bahsi geçen görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

The Witcher’ın ikinci sezonu için çekimler devam ediyor. Bu yıl içinde yayınlanması planlanıyor dizinin ancak ne yazık ki tam bir gösterim zamanı bilinmiyor. İkinci sezondan önce Vesemir karakterinin geçmişini özetleyen bir animenin yayınlanması bekleniyor. Ayrıca diziden 1200 yıl öncesini anlatacak olan The Witcher: Blood Origin isminde bir başka dizi de geliştirme aşamasında.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!