indir

Spider-Man 3’ün İlk Fragmanı Resmi Olarak Paylaşıldı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Senenin en çok beklenen filmlerinden birisi olan yeni Spider-Man filmi Spider-Man: No Way Home’un resmi fragmanı nihayetinde paylaşıldı.

Dün sızdırılan fragmanın peşinden resmi fragmanın gelmesi gayet güzel oldu. Sadece sızdırılan fragman ile resmi fragmanın farklı bulunduğunu belirtmekte yarar var. Alfred Molina’nın oynadığı Doctor Octopus’u net olarak görebiliyoruz. Bunun dışında resmi açıklamalarda yer almayan Green Goblin’in de sesini duyuyoruz ve o meşhur bombasını görüyoruz. Şu demek oluyor ki Willem Dafoe’nun da bu filmde olma ihtimali yüksek.

Fragmandan net bir halde de öteki evrenlere gidildiğini görebiliyoruz. Bu da Maguire ve Andrew Garfield’ı görme ihtimalimizi arttırıyor.

Spider-Man 3, şu demek oluyor ki Spider-Man: No Way Home, 17 Aralık 2021’de yayınlanacak. Konuk olması beklenen adların tamamı şöyle: Jamie Foxx, Benedict Cumberbatch, Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Andrew Garfield, Emma Stone, Alfred Molina, Charlie Cox, Willem Dafoe ve Thomas Haden Church. Bunlardan Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx ve Alfred Molina resmi olarak onaylandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!