indir-5-4

Netflix’ten Dragon Age Dizisi Geliyor

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Netflix’in, The Witcher serisinin başarısından arkasından oyun dünyası için attığı adımlar artmaya devam ediyor. Giant Freakin Robot’tan gelen rapora nazaran Dragon Age dizisi, Netflix’te etken geliştirme sürecinde. Netflix ya da BioWare henüz bu mevzuda bir izahat yapmadı sadece kaynakların güvenilir olduğu belirtiliyor.

Dizinin animasyon formatında mı yoksa canlı formatta mı olacağı bilinmiyor sadece The Witcher gibi canlı formatta olma ihtimalinin daha yüksek olduğu belirtilmiş. Dragon Age hayranları, son yıllarda terk edilmiş hissediyordu ancak, Dragon Age 4’ün duyurulması ve Dragon Age dizisinin gelme ihtimali, serinin fanatiklerini çok sevindirecektir.

The Witcher serisinin başarısından sonra, Netflix’in oyun kaynaklı projeleri artmaya devam ediyor. Netflix’in oyun kaynaklı projeleri arasında Cyberpunk 2077 anime serisi, Assassin’s Creed dizisi ve Shadow of The Tomb Raider sonrasını özetleyen bir anime Tomb Raider serisi bulunuyor. Uzun yıllar beyaz perdede başarı yakalayamayan oyun filmleri, video akış platformları ile yine hayat buluyor.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!