netflixzam

Netflix, Özel İçerikleri İçin N-Plus Yayınlamaya Hazırlanıyor

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük video akış platformlarından biri olan Netflix yeni bir platform için çalışmalar başladı. Disney Plus’ın büyümesi, HBO Max ve Amazon Prime’ın da rekabete dahil olmasının ardından Netflix, abonelerine daha fazla ayrıcalık sunmayı hedefliyor şeklinde duruyor.

Geçtiğimiz günlerde Netflix’in bazı müşterilere yeni platformu N-Plus için bir anket hazırladığı ortaya çıktı. N-Plus isimli bu proje şirket tarafınca şu şekilde tanımlanıyor: N-Plus, sevmiş olduğunuz Netflix orijinal içerikleri hakkında daha çok düşünce elde edebileceğiniz ve tüm bilgilerini öğrenebileceğiniz çevrimiçi bir platform. İçerisinde “nasıl Yapılır” videoları, podcastler, kullanıcı tarafınca oluşturabilir oynatma listeleri bulunacak.

Bu platform büyük bir ihtimalle Netflix’in YouTube kanalında gösterilen videoları ayrı bir platformda derleyecek ve fazladan yeni içerikler sunacak. Belirtilenler içinde özellikle dikkat çekenlerden biri sıralama oluşturabilmeniz. Kendi film listenizi oluşturup bunu insanlarla paylaşabileceksiniz. Aynı Spotify’daki çalma listeleri tarzında diyebiliriz.

Ek olarak yapımlara dair tüm müzikleri de bu platformda bulabileceksiniz. Şu an için bu platformun ekstra ücret istemediği gözüküyor ancak ilerleyen süreçte tüm detaylar açıklanmış olduğunda daha net bilgiler elimize geçecektir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!