featured

Marvel Sinematik Evreni Şimdi De 7. Aşama Tarihlerini Duyurdu

Geçtiğimiz hafta sonuna San Diego Comic-Con’da meydana getirilen Marvel Sinematik Evreni paneli damgasını vurdu. Daha kimse dördüncü aşamayı tam olarak kavrayamamışken, beşinci ve altıncı aşamayı duyuran Marvel Stüdyoları durmak nedir bilmiyor. 2025 yılıyla beraber altıncı aşamayı sonlandıracağını belirten stüdyo daha haberin mürekkebi kurumadan yedinci sıradüzen duyurusuyla bir şok daha yarattı.

Marvel Sinematik Evreni’nin yedinci aşaması 2026 senesinde başlayacak ve bu zamanda gösterime girecek filmlerin tarihleri de belirlenmiş durumda. Disney’den gelen haberlere bakılırsa MCU Faz 7, 13 Şubat 2026 günü start verecek. Ardından 1 Mayıs 2026, 24 Mayıs 2026 ve 6 Kasım 2026’da üç film daha izleyeceğiz. Yani MCU’nun sinema slotunda 2026 için şimdilik dört film bulunuyor. Sadece filmlerle sınırı olan kalmayacağımızı da artık fazlaca iyi biliyoruz. Bu süre zarfında kadar ve devamında Disney+ üzerinden de bol bol Marvel karakteri izlenebilir olacak. Altıncı fazın sonuna kadar ne olup, biteceğini aşağı yukarı biliyoruz ve içlerinde halen X-Men ve mutantlar yer almıyor… Neyse ki 2024 yılında Fantastik Dörtlü izleyeceğimiz kesinleşti. En azından Reed Richards ve ailesi ekranlara dönecek. Bu yedinci aşamadaki tarihler için de çok sayıda potansiyel film yer alıyor.

Şüphesiz bunlardan iddialı olan Deadpool 3. Zira şu ana kadar duyurulmayan filmler içinde hazırlıklarına kesin olarak devam edildiğini bildiğimiz tek film Deadpool 3. Eğer 13 Şubat 2026’da Deadpool izlersek en azından bu fazlaca konuşan kiralık katil mutantları ve X-Men’i evrene getirerek bir iyilik yapabilir. Yani yedinci kısım ile beraber nihayet bundan dört sene sonra X-Men filmleri ile alakalı konuşmaya başlayabiliriz. Öte taraftan belirtilen tarihler için Fantastik Dörtlü’ye devam filmi yahut bir başka Avengers filmi de karşımıza çıkabilir. Filmleri duyurma konusunda elini ödlek alıştırmayan Marvel Stüdyolarından yakın gelecekte yedinci faz ile ilgili de bolca haber okuruz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Marvel Sinematik Evreni Şimdi De 7. Aşama Tarihlerini Duyurdu
Uygulamayı Yükle

Uygulamayı edinerek deneyimini yükselt!

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!