indir (6)

Kıvanç Tatlıtuğ’un Konuk Olduğu Netflix Dizisi Into The Night’tan İlk Video Geldi

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlk sezonu geçtiğimiz yıl gösterilen Netflix dizisi Into The Night’ın ikinci sezonundan geçtiğimiz saatlerde ilk video geldi.

İlk sezonu ile büyük bir seyirci kitlesine sahip olan ve özellikle ülkemizde sevilen Into The Night’ın ilk sezonunda bildiğiniz üzere başrollerden birisi Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’tu. İkinci sezonda ise konuk oyuncu olarak bir başka başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’u göreceğiz. Ne yazık ki paylaşılan videoda Kıvanç Tatlıtuğ’u göremiyoruz.

Dizinin ikinci sezonu 8 Eylül’de Netflix üzerinden yayınlanacak. Dizinin diğer oyuncuları ise şöyle: Anton Kouzemin, Coen Bril, Joe Manjón, Émilie Caen, Borys Szyc, Dennis Mojen, Javier Godino ve Marie-Josée Croze. Bahsi geçen videoyu ve ikinci sezon hikâye bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Birinci sezonun sonunda 21 numaralı uçuşun yolcuları sonunda Bulgaristan’da yer alan, Sovyet yapımı eski bir askerî sığınakta güneşin ölümcül etkilerinden kaçmayı başarmıştı. Sadece bu kısa mola, bir kazanın yiyecek depolarını kısmen mahvetmesiyle umduklarından daha çabuk sonlanır. Aniden yer üstüne çıkmak zorunda bırakılan yolcular, hayatta kalabilmek için Norveç’teki Küresel Tohum Deposuna doğru umutsuz bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır. Ancak bu depoya ulaşmayı hedefleyen başkaları da vardır. Grup, daha büyük bir amaç uğruna birbirinden ayrılmak zorunda kalacak, onları ağırlayan askerlerle iyi geçinmeye çalışacak ve zamana karşı verdikleri yarışta çeşitli fedakârlıklarda bulunacak.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!