featured

Joker 2’den yeni bilgiler

Batman’in azılı düşmanı Joker, 2019 yılında kendi filmine kavuşmuştu. Joker’ın geçmişini özetleyen film gişede oldukça başarı göstermiş olmuştu ve Oscar almıştı. Geçtiğimiz hafta, filmin çıkışından ortalama 3 yıl sonra Joker’ın devam filmi duyuruldu. Yeni gelen bilgiler, Joker 2’nin müzikal olabileceğini ve Harley Quinn karakterini içerebileceğini belirtiyor.

Lady Gaga Harley Quinn karakterini canlandırabilir

The Hollywood Reporter’a bakılırsa Lady Gaga, Joker 2 filminde Harley Quinn karakterini canlandırabilir. Reporter’a göre Warner Bros kati bir karar vermemiş durumda ancak hem stüdyo bununla birlikte Lady Gaga, oldukça istekli. Harley Quinn, Arkham Asylum’da psikiyatrist olarak vazife alırken Joker’a âşık oluyor ve aralarında problemli bir ilişki başlıyor. Lady Gaga’nın Harley Quinn olması durumunda Margot Robbie, Harley Quinn olmaya devam edecek şu sebeple Joker ve diğer DC filmleri aynı evrende geçmiyor.

Joker 2 müzikal olabilir

The Hollywood Reporter, çok entresan bir iddiada daha bulundu. Gelen bilgilere bakılırsa Joker’ın devam filmi müzikal olabilir. Müzikaller son yıllarda popülerlik kazansa da Joker 2’nin iyi mi müzikal olabileceğini canlandırmak oldukça zor. Umarız Joker 2, en azından ilk film kadar başarı göstermiş olur.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Joker 2’den yeni bilgiler
Uygulamayı Yükle

Uygulamayı edinerek deneyimini yükselt!

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!