indir-20

Hotel Transylvania 4, Direkt Prime Video’ya Gelecek

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Video akış platformlarının yaşamımızda artık büyük bir yere sahip olduğunu rahatça söyleyebiliriz. Beyazperde sektörü de bu yönde değişmeye devam ediyor. Covid-19 sebebiyle biroldukça film aylarca ertelenmek zorunda kalırken bazıları çeşitli video akış platformlarında yayınlandı. Amazon ve Sony de bu mevzuda yeni bir anlaşma yapıyor şeklinde gözüküyor.

Hotel Transylvania 4, Prime Video’da Yayınlanacak

Geçtiğimiz saatlerde Variety’nin bildirdiğine nazaran Amazon ve Sony Pictures Animation yeni bir anlaşmaya imza atmak üzere. Bu anlaşmaya gore 100 milyon dolar karşılığında Sony, Hotel Transylvania: Transformania’nın yayın hakkını Amazon’a verecek ve film sinemayı es geçip doğrudan Prime Video’da yayınlanacak.

Henüz bu anlaşma için son imzalar atılmadı sadece Variety çok yakın bulunduğunu söylüyor. Hotel Transylvania: Transformania normalde 1 Ekim’de gösterime girecekti ancak bu satın alım gerçekleşirse filmin kısa süreliğine de olsa ertelenme ihtimali bulunuyor.

Hotel Transylvania serisi toplamda 1.36 milyar dolarlık bir hasılat istatistiği bulunuyor. Bu yüzden çekeceği aboneyi de düşünürsek Amazon ve Sony için güzel bir anlaşma diyebiliriz.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!