content_610a71c0caffa_72379

Dwayne Johnson Fast & Furious 10 ve 11’de Rol Almayacak

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ardı arkası kesilmeyen Fast & Furious filmleri yoluna 10 ve 11 ile devam edecek. Ancak bu süre zarfında kadrodan bir büyük isim daha eksilecek. Markanın en önemli yüzlerinden birisi Dwayne “The Rock” Johnson yeni filmlerde rol almayacak. Serinin hayranları bu habere epey üzülse de The Rock’ın F&F macerası henüz son bulmuş değil. Yan film olan Hobbs & Shaw’un devamında The Rock yine karşımıza çıkacak. Yani Luke Hobbs’un yolculuğu kendi filmleriyle sürecek.

Dwayne Johnson’ın da sahiplerinden olduğu Steven Bucks Productions başkanı Hiram Garcia, hem The Rock’ın bununla birlikte F&F markasının geleceğinden umutla bahsetti. Hobbs & Shaw’un devam filmi için fazlaca büyük fikirleri olduğunu belirten Garcia, Johnson’ın F&F 10 ve 11’de kesin olarak yer almayacağını da açıkladı. The Rock’ın seriden ayrılmasına sekizinci filmden sonra karar verdiklerini de söyleyen Hiram Garcia’ya bakılırsa hayranlar Hobbs karakterinin geleceği hali çok beğenecekmiş.

Fast & Furious: Hobbs And Shaw’un İkinci Filmi Yolda

Hazır Hızlı ve Öfkeli serisi uzaya da çıkmışken The Rock’ı orada görmek epey eğlenceli olabilirdi. Artık önümüzde yeni bir marka var ve Hobbs & Shaw yoluna devam ediyor. David Leitch’in yönetmenliğini yaptığı ilk film gişede 750 milyon doların üstünde bir gelir elde etmişti. Kısaca devam filmi için stüdyonun kafasında da her şey netleşmiş gibi gözüküyor.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!