indir (9)

Yüzüklerin Efendisi Mobil Oyunu İndirmeye Sunuldu

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yüzüklerin Efendisi efsanesinin dizisi ekranlara çıkmaya hazırlanırken yeni bir mobil oyun da lüzumlu coşku oluşturmak için indirmeye sunuldu. Bununla beraber ne kadar coşku oluşturacak merak mevzusu.

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar neler sunuyor?

Yüzüklerin Efendisi: savaşlar adıyla hazırlanan yeni oyun temelde bir strateji türü ve mağazalarda bolca bol karşımıza çıkan hükümdarlık tarzındaki oyunlardan pek bir farkı yok şeklinde görünüyor. Sıfırdan kendi kalemizi oluşturarak başladığımız oyunda kendimize ait bir güç yüzüğü var ve bunu güçlendirmekle uğraşıyoruz. Hedefimiz tek yüzüğe yönelik büyük mücadeleden galip gelmek.

Ordular yetiştirip çevreyi fethederek ilerlediğimiz oyunda klanlara katılarak daha güçlü oluyoruz. Böylece Orta Dünya’da ikonik pek çok kale ve şehri fethediyoruz. Kazanılmış olduğumuz karakter puanları ile farklı kabiliyetlerde gelişiyoruz. Tek olarak meydana getirdiğimiz görevler yanında tüm oyuncuların katıldığı büyük görevler de var. İlerledikçe hikâyenin önemli kahramanlarının kilidi açılıyor ve ordunuza katılıyor. LOTR efsanesinin animasyonları ve karakter tasarımları hayranlarını mutlu edecektir ancak oyundan extra bir beklenti pek mümkün değil

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!