E8sxpaHWYBQ72kh

Yeni Twisted Metal Projesi 2023’te Gerçekleşebilir

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eğer söylentiler doğruysa, oyun Sony’nin resmi olarak duyurduğu ve PlayStation Productions film ve TV stüdyosunda üzerinde çalışmakta olan Twisted Metal televizyon projesiyle aynı zamana denk gelecek. Serinin yeniden canlandırılması, neredeyse on yıl içindeki ilk girişini temsil edecek. Her Twisted Metal oyununun yapımında vazife alan sadece şu anda etken bir YouTuber olan David Jaffe, Cuma günü (üyelere özel videoda) söylentinin doğru olduğuna inanmadığını söyledi.

God of War’ın yaratıcısı bu iddiayı kesin olarak çürütemezken, yeni bir oyunun yapım aşamasında olduğundan şüpheli olduğunu ve Sony’nin kendisine ulaşmadığı için “çok incineceğini” belirtti.

“Sırf bu gösterim ve diğer şeyler yüzünden şu anda Sony’nin en sevdiği ferdin ben olduğumu düşünmüyorum” dedi, “Eğer söylentiler doğruysa PlayStation’ın benden bilgi istememesi beni çok ama çok üzerdi. En iyi ihtimalle veya en kötü ihtimalle, minimumundan bunun olduğunu bilmeme izin verin.” şeklinde Sony’e göndermede bulunan Jaffe, herkese açık olan kısa bir tepki videosu yayınladı.

Hikâye kaldığı yerden devam ediyor

Sony’nin yaklaşmakta olan Twisted Metal TV dizisiyle ilgili ilk detaylar bu yılın başlarında ortaya çıktı. Variety’ye gore PlayStation’ın canlı aksiyon uyarlaması, Deadpool filmlerinin ve Zombieland’in yazarları Rhett Reese ve Paul Wernick tarafınca kaleme alınan bir aksiyon güldürü olacak. Dizinin ticari marka karakteri Sweet Tooth, modifiye edilmiş bir dondurma kamyonunu kullanan psikotik bir palyaço da dâhil olmak üzere, haydutların ölümcül araçlarda dolaştığı kıyamet sonrası bir çorak arazide esrarlı bir paket teslim etmekle görevli bir yabancıya odaklanacak.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!