AC

Yeni AC Oyunu Üçüncü Haçlı Seferi Döneminde Geçebilir

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayıncılığını Ubisoft’un yaptığı, oyun dünyasının en popüler serilerinden önde gelen Assassin’s Creed’in bildiğiniz gibi her oyunu farklı bir dönemde ve farklı bir bölgede geçiyor. Bu nedenle her yeni Assassin’s Creed oyunu çıktıktan sonra bir sonraki oyunun hangi dönemde geçeceği merak ediliyor.

Daha öncesinde Assassin’s Creed Valhalla ile ilgili duyurulmadan bilgiler sızdıran Fransız Youtuber Jonathan, yeni Assassin’s Creed oyunu hakkında bazı bilgiler bildiğini iddia etti. Yayınladığı videosunda, önce çıkan bazı söylentilerin niçin gerçek dışı bulunduğunu açıkladı, peşinden da bazı ipuçlarına haiz bulunduğunu söylemiş oldu ve bazılarını paylaştı.

Söylemiş olduğuna göre yeni Assassin’s Creed oyunu Üçüncü Haçlı Seferi döneminde, doğrusu 1189-1192 seneleri içinde geçebilir. Bu da ilk Assassin’s Creed oyunu ile ortalama olarak aynı dönemi diyebiliriz. Çıkan diğer söylentilerin ise altının çok dolu olmadığını söylemek gerek sadece yine de sizlerle paylaşalım. Yeni oyunda Akka, Korfu, Dubrovnik, Viyana, Köln ve Paris şehirleri de oyunun geçebileceği olası şehirler.

Bu bilgilerin yalnızca söylentiden ibaret bulunduğunu hatırlatmakta fayda var. Son olarak Fransız YouTuber Jonathan, oyunun bu yıl değil 2022 senesinde çıkacağını söylüyor ki bu zaten şaşırtıcı olmaz. Ubisoft, Assassin’s Creed oyunlarını artık iki yılda bir yayınlıyor.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!