indir-10-4

Rockstar Games, Red Dead Redemption İçin de Remaster Planlıyor

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Rockstar Games’in yaptığı GTA serisinin en sevilen oyunlarından GTA 3, Vice City ve San Andreas’ın remaster versiyonlarının geldiği dün akşam saatlerinde açıklandı. Bu haberin biroldukça açıdan sevindirici bulunduğunu söylemek gerek. Sadece Rockstar Games’in daha biroldukça eski ve güzel oyunu bulunuyor. Bu oyunların da remaster versiyonlarını görmek keyifli olabilir. Rockstar Games de bu durumun bilincinde benzer biçimde duruyor.

Red Dead Redemption Remaster Planlanıyor

Dün akşam çıkan haberlere gore Rockstar Games başta Red Dead Redemption olmak üzere bazı eski oyunlarının da remaster sürümünü getirmeyi planlıyor. Ancak bu olasılık tek bir koşula bağlı ve o da GTA Remaster serisinin satışlarının onları memnun etmesi şeklinde duruyor. GTA markasını düşündüğümüzde memnun etmemesi çok zor şeklinde duruyor ancak burada oyunları iyi mi yeniledikleri de önemli elbette.

Red Dead Redemption’ın Rockstar Games’in en büyük ikinci markası ve ilk oyunun PC’ye çıkmadığını düşünürsek bu haber de biroldukça oyuncuyu sevindirecektir. Özellikle PC oyuncuları için daha da güzel bir haber olur. Umuyoruz ki görebiliriz.

Ayrıca tüm bu remaster planları ve haberleri de gösteriyor ki Rockstar Games, GTA 6 için pek de acil etmiyor. Büyük ihtimalle daha önce çıkan söylentilerin gerçeklik hissi yüksek ve yeni oyunu 2023 sonu veya 2024 başında göreceğiz.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!