featured

Pokémon Unite 1. yılını kutluyor

Pokémon UNITE oyun severleri sene dönümünde sürpriz etkinliklerle karşılıyor. 21 Temmuz- 3 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinlikte oyuncular maçlara katılıp vazife tamamlayarak pasta kremasına sahip olabiliyor. Oyuncular topladıkları pasta kremalarıyla, yıl dönümü pastasını tamamlayarak muhtelif ödüller kazanma şansı yakalıyor. Ayrıca 21 Temmuz Perşembe günü Glaceon, 3 Ağustos Çarşamba günü Buzzwole, 15 Ağustos Pazartesi günü Tyranitar olmak üzere 3 yeni Unite lisansı Pokémon UNITE’a ekleniyor. Eylül ayı içinde de yeniden 3 farklı Unite lisansının oyuna dahil edilmesi bekleniyor.

Unite Lisansı ve Giriş Bonusu Hologiysi Hediyeler

Pokémon Unite aktörleri etkinlik dönemi olan 21 Temmuz 2022- 13 Ekim 2022 tarihleri içinde oyuna giriş yaptıklarında 5 gün için Pokémon Unite lisansı ve Hologiysi ile ödüllendiriliyor. Eğer oyuncular alakalı Unite lisansına veya Hologiysiye aslına bakarsan sahipse bunun yerine sahip oldukları her Unite lisansı ve Hologiysi için 100 Aeos parası alıyor.

 1. Gün: Pikachu + Modaya Uygun Tarz: Pikachu
 2. Gün: Lucario + Konser Tarzı: Lucario
 3. Gün: Blastoise + İtfaiye Tarzı: Blastoise
 4. Gün: Snorlax + Pijama Tarzı: Snorlax
 5. Gün: Sylveon + Ekose Tarzı: Sylveon
  Karşınızda Canavar Hücumu

3 ayrı devre boyunca oyuncular Pokémon UNITE’ın ilk PvE tarzı süratli maç etkinliğine katılabiliyor ve diğer oyuncularla iş donanması yaparak birbiri ardına ortaya çıkacak güçlü Canavar Pokémon’ları yenebiliyor. Takımın puanı Canavar Hücumu sıralamasında ne kadar yüksekse alınacak ödül de o denli iyi oluyor.

 1. Dönem: 21 Temmuz 2022 Perşembe-25 Temmuz 2022 Pazartesi
 2. Dönem: 1 Ağustos 2022 Pazartesi-8 Ağustos 2022 Pazartesi
 3. Dönem: 15 Ağustos 2022 Pazartesi-22 Ağustos 2022 Pazartesi
  Yeni Özellik: Pokémon Güçlendirme Amblemleri

Oyuncuların enerji ödülü olarak alabileceği eşya listesine Pokémon güçlendirme amblemleri ekleniyor. Pokémon güçlendirme amblemleri altın, gümüş ve bronz olarak 3’e ayrılıyor. Ayrıca oyuncular Pokémon güçlendirme amblemlerinin etkilerini maçlarda kullanmak suretiyle özel ekipmanlar oluşturabiliyor.

Soğuk Glaceon Meydan Okuması & 5. Sezon Dereceli Maçlar

Oyuncular 21 Temmuz 2022- 15 Ağustos 2022 tarihleri arasında özel görev meydan okumasını tamamladıktan sonrasında Glaceon’ın Unite lisansını kazanabiliyor. Glaceon hücumcu bir Pokémon oluşu ve Buz Pisti Unite hareketine sahip olmasıyla rakip tanımıyor. Bununla beraber yeni dereceli maç sezonu olan 5. Sezon 21 Temmuz 2022 tarihinde başlayarak 1 Eylül 2022 geçmişine kadar devam ediyor. Ultra seviyeye ulaşanlar ise Smokin Tarzı: Decidueye ile ödüllendiriliyor.

Müzik Grubu Tarzı Pikachu ile Mücadele Bileti 9. Sezon

21 Temmuz 2022 Perşembe gününden itibaren oyuncular, Müzik Grubu Tarzı: Pikachu ve Şarkıcı Tarzı: Wigglytuff Hologiysilerini içeren son olarak mücadele bileti sezonuna katılabiliyor. Oyuncular bu biletleri Takas Kulübesinde Hologiysi, Eğitmen moda eşyası ve Mücadele Bileti 1. Ve 2. Sezon ödülleri karşılığında takas edebiliyor. Mücadele bileti en çok seviyeye ulaştıktan sonra oyuncu her 130 savaşım bileti puanı topladığında savaşım bileti armağan kutusuna sahip oluyor.

Arkadaşını Çağır Ödül Kazan

Oyuncular 21 Temmuz 2022 – 12 Ağustos 2022 tarihleri içinde Pokémon UNITE’a yeni arkadaş davet ettiğinde hem kendileri bununla beraber arkadaşları çeşitli ödüller kazanma şansı yakalıyor. Daveti gönderen oyuncu içinde rastgele Hologiysi biletleri, enerji yükseltme tankları yada diğer ödüller bulunabilen bir kutunun sahibi oluyor. Davetli oyuncular ise çayır kodunu kullandıktan sonra belirli sayıda dereceli maç kazanırlarsa Şenlik Ateşi Tarzı: Slowbro alma şansını elde ediyor. Buna ek olarak 21 Temmuz 2022- 5 Ağustos 2022 tarihleri arasında 14 günden uzun süredir oyuna giriş yapmamış bir arkadaşıyla veya öteki oyuncularla takım olan kişilere muhtelif ödüller veriliyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Pokémon Unite 1. yılını kutluyor
Uygulamayı Yükle

Uygulamayı edinerek deneyimini yükselt!

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!