miles

PlayStation İçin Yeni Bir Spider-Man Oyunu Geliyor Olabilir

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayıncılığını Sony’nin yaptığı, geliştiriciliğini ise Insomniac Games’in yaptığı Marvel’s Spider-Man oyunu çıktığı yıl özellikle oynanışıyla birçok oyuncudan pozitif yorum almıştı. Arkasından da geçtiğimiz yıl PS5 için Spider-Man: Miles Morales adlı bağımsız bir DLC çıktı. Şimdi ise yeni bir oyun daha geliyor olabilir.

Dün akşam saatlerinde Spider-Man: Miles Morales’in ana karakteri Miles Morales’in yüzü olan Nadji Jeter, Instagram üzerinden bir paylaşım yaptı. Paylaşımda oyunlarda kullanılan hareket yakalama teknolojisi ile çekimlerin meydana getirilen bir yerde olduğunu görebiliyoruz. Paylaşımla birlikte sosyal medya kısa süreliğine yeni Spider-Man oyununun geldiğini düşündü ve Nadji Jeter paylaşımı derhal sildi.

Yeni bir Spider-Man oyununun gelmeyeceğini düşünmek yanlış olur. Insomniac Games’in son oyunu da geçtiğimiz ay yayınlandı ve bu yüzden sıradaki projelerine geçmiş olmalılar. Bu paylaşımın zamanı da uyduğu için yeni bir Spider-Man oyunu gelme ihtimali yüksek. Sadece normal olarak Nadji Jeter bambaşka bir projede içeriyor da olabilir. Sadece kendisi 2013 yılında çıkan The Last of Us’tan sonra yalnız Spider-Man’de yer almıştı. Paylaşımı aşağıda bulabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!