indir (2)

Marvel Oyunu Guardians of the Galaxy’den Yeni Bir Video Yayınlandı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayıncılığını Square Enix’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Eidos Montreal’in yaptığı Marvel ekibi Guardians of the Galaxy’nin öykü odaklı oyunundan yeni bir video paylaşıldı.

Paylaşılan video, oyunun içindeki bir ara sahneden alınmış. Fragmanın başrolü ise Marvel çizgi romanlarında da gördüğü ve PC için 26 Ekim’de çıkış yapacak.

Marvel’s Guardians of the Galaxy’ye yeni bir nefes getiren bu üçüncü şahıs aksiyon-macera oyununda Star-Lord’un jet botlarını ateşleyerek kozmos süresince vahşi bir yolculuğa çık. Ne yapacakları kestirilemez Guardian’lar senin yanındayken bir patlayıcı istasyondan diğerine patlamalar eşliğinde yol al. Orijinal ve ikonik Marvel karakterleri de kendilerini evrenin kaderi için verilen mücadelenin içinde bulmuşlar. Sen bunu halledersin. Muhtemelen.

GALAKSİNİN KORUYUCULARINA ÖNDERLİK YAP

Star-Lord olarak oynuyorsun, bundan dolayı Element Blaster’lar ve jet botla güçlendirilmiş tekmelerden ekipçe yere sermeye sağlam dövüş sahneleri hiçbir şey sınırların ötesinde değil. Guardian’lar senin tarafında dövüşürken kararları ver ve imza hücumlar ile rakiplerini alt et. Bu esnada hikâyen ilerledikçe kararlarının sonuçları sevinçli anlardan hiç beklenmedik sonuçlara kadar değişebilecek.

YEPYENİ HİKÂYE

Efsanevi uyumsuzlardan oluşan yeni ekibin Guardians of the Galaxy’nin bu yeni sadece sadık yorumunda evreni kurtarmak için yola çıkıyor. Bir halde felakete yol açan vakalar zincirini başlatıyorsun ve ikonik ve orijinal Marvel karakterlerinin yaşadığı akıllara durgunluk veren dünyalarda vahşi bir yolculuk başlıyor. 80’lerin en iyilerinin yer aldığı karışık kaseti koy ve maceraya başla.

UYUMSUZLARDAN SÜPER KAHRAMANLARA

Ne yapacakları kestirilemez Guardian’ları bir arada tutan tek şey sensin, bu nedenle bu liderlik işine bir an önce alışman iyi olur. Bu olağan dışı grup senin yanındayken ve onlarla birlikte kozmosta dört dolanmaya başlarken ortam gözyaşları ve kahkahalarla dolacak. Bir sonraki köşede seni her ne temenni ediyorsa bunun bir patlama olacağından eminsin.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!