indir (5)

İtalya, Kültürel Mirasını Yeni Mobil Oyunu

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İtalya Dışişleri Bakanlığı, ilk oyunu Italy Last of Wonders’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Şu anda iOS ve Android platformlarında mevcut olan oyun, oyuncular ülkenin güzelliği ve kültürü hakkında daha çok şey keşfettikçe devam edecek 100’den fazla seviye içeren büyüleyici bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

İtalya Bakanlığı’nın yeni oyunu neler vaat ediyor?

İtaly Land of Wonders, kendinizi İtalya’nın mimarisine, sanatına, müziğine ve kültürüne kaptırmanızı sağlayacak benzer biçimde gözüküyor. Oyun, ülkenin mirasına ilişkin farkındalığı yaymak için bulmacalarını her yaş için ilgi çekici ve oyuna adapte olması rahat bir şekilde yapılandırıyor. Dünya çapında bir oyuncu kitlesine hitap eden oyun, keyifli ve etkileşimli bir deneyim ve iyi hissettiren, çekici bir güzel duyu sunmuş olacağını iddia ediyor.

Oyuncular, güneşi aydınlatmaktan görevli eski bir deniz feneri bekçisi olan Elio’nun hikâyesini takip ediyor olacaklar. Elio’nun asistanı görevini üstlenecek ve güneşin parlamasını sağlayacak 20 kıvılcım toplamak için İtalya’yı dolaşacaksınız.

Italy Land of Wonders bir tek eğlenceli bir mobil oyun değil, hem de kültür ve teknolojiyi bir araya getiren gerçek bir kültür mirası olarak sunulmuştur

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!