indir (7)

Hellblade: Senua’s Sacrifice’ın Yeni Nesil Sürümü

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ninja Theory’nin yaptığı atmosferik macera oyunu Hellblade: Senua’s Sacrifice, Xbox Series için yayınlandı. Daha önce birçok platform için çıkışını icra eden Hellblade: Senua’s Sacrifice, şu anda Xbox Series sahipleri için erişilebilir durumda. Eğer oyunun Xbox One sürümüne sahipseniz ücretsiz bir şekilde yeni nesil sürümüne geçiş yapabilirsiniz. Yeni nesil sürümünde zenginleştirilmiş görseller, ışın seyretme, çözünürlük modu ve daha fazlasını içeriyor. Yeni nesil versiyonu için paylaşılan fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Hellblade: Senua’s Sacrifice’ın devam oyunu Senua’s Saga: Hellblade II ise şu anda geliştirme aşamasında ve çıktığında konsolda Xbox’a özel bir oyun olacak. Ne yazık ki çıkış tarihi bilinmiyor.

Heavenly Sword, Enslaved’in yapımcılarından: Odyssey to the West ve DmC: Devil May Cry, bir savaşçının mitlere ve çılgınlığa olan acımasız yolculuğu. Viking çağında kalbi kırık bir Kelt savaşçı, gördüğü akıldan çıkmayan önseziler arkasından ölü sevgilisinin ruhu için savaşmak adına Viking Cehennemine giden bir göreve çıkıyor.

Nörologlar ve ruh hastalığı yaşayan kişilerin katkılarıyla oluşturulan oyun, Hellblade: Senua’nın Kurbanı, seni Senua’nın zihninin melankolik öfkesinin derinlerine çekecek.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!