fırst

Frostpunk, Yıl Sonunda iOS Cihazlar İçin Çıkış Yapacak

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayıncılığını NetEase Games’in yaptığı, geliştiriciliğini ise 11 bit studios’un yaptığı başarılı şehir inşa etme oyunu Frostpunk, yıl sonunda iOS cihazlar için çıkış meydana getirecek.

Geçtiğimiz yıllarda mobil için duyurulan Frostpunk’ın bu yıl nihayetinde iOS için yayınlanacağı açıklandı. Android sürümü ile ilgili bir açıklama yapılmadı ancak Android için çıkış yapacağı da biliniyor.

Ne yazık ki oyunun mağaza sayfaları da açılmış değil bundan dolayı pek fazla ayrıntı bilinmiyor. Oyunun fragmanını ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

Frostpunk ile alakalı

This War of Mine’ı meydana getiren ekibin son olarak oyunu Frostpunk, ısının yaşam anlamına geldiği ve her sonucun bir bedelinin olduğu bir toplum olarak hayatta kalma oyunu. Tamamen donmuş bir dünyada, insanlar karşı konulamaz soğukla başa çıkabilmek için buğu gücü teknolojisini geliştiriyor. Oyunda sana düşen görevse dünyadaki son şehri inşa edip halkının hayatta kalması için gerekli araçları güvence altına almak.

İyileştirme ve kaynak yönetimi, empati yapma ve mantıklı karar alma süreciyle sıklıkla çelişir. Şehir ve cemiyet yönetimi ise hükümdarın vaktinin çoğunu alsa da şehrin tarihini ve bugünkü durumunu idrak etmek için dış dünyayı keşfetmek de büyük bir örutubet taşıyor.

Halkının hayatta kalmasını sağlamak için nasıl kararlar alacaksın? Sınırların zorlandığında neleri göze alacaksın? En önemlisi de bunlar olurken kime dönüşeceksin?

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!