indir (15)

Football Manager 2022 Duyuruldu

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayıncılığını Sega’nın yaptığı, geliştiriciliğini ise Sports Interactive’in yaptığı futbol menajerliği oyunu Football Manager 2022’nin çıkış zamanı açıklandı. Açıklamaya nazaran Football Manager 2022, 9 Kasım’da PC (Steam ve Epic Store), Xbox One, Xbox Series için çıkış yapacak. Ayrıca oyunun ilk günden hem PC bununla beraber konsol için Xbox Game Pass’te olacağı da duyuruldu.

Oyunun PC ve konsol sürümü dışında yine 9 Kasım’da iOS ve Android cihazlar için de mobil sürümünün çıkış yapacağı açıklandı. Mobil sürüm için ayrıntılı bilgiler ilerleyen süreçte açıklanacak.

Football Manager 2022 Detayları

Futbol yalnızca en iyisi olup kazanmakla ilgili değildir. Olasılıkla alt üst etmek, hayallerinizi gerçekleştirmek ve başarıya ustalık ve kabiliyet ile ulaşmayla ilgilidir. Zirveye ulaşmak için savaşmak ve dünyayı şoka uğratmak veya uçurumun kenarından geriye dönmek için çabalamak… En güzel anılar bunlardır. Kulübünüzün kaderinin mimarı sizsiniz. Kaderleri size bağlı. Kulübünüzün hayallerini gerçeğe dönüştürmek için önemli olan anlarda üstün gelin ve en iyi menajerler içinde yerinizi alın.

  • Oyununun zirvesine doğru bir yolculuğa çıkarak kulübünüzün başındakilerin hedeflerini ve taraftarlarınızın ulvi beklentilerini yerine getirin.
  • Keşfedilmemiş kabiliyetler için tüm dünyada keşfe çıkın ya da eğitilmekte olan genç yeteneklerinizi potansiyellerini ortaya çıkarmak için destekleyerek kendi takımınızdakileri yetiştirin.
  • Maç Gününde takımınızı zafere ulaştıracak taktikler ve stratejilerle tasarlanmış, oyuncularınızın benimseyebileceği bir futbol kimliği oluşturun.

Katılım sağlayan dijital mağazalardan oyun piyasaya sürülmeden önce FM22’yi (Steam/Epic/Windows) önceden alan kişi menajerler, %10 indirime ve genellikle oyunun piyasaya sürülme tarihinden iki hafta önce kullanılabilir olan oyunun Erken Erişim versiyonuna erişime sahip olacak.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!