indir (2)

Deathloop’un DualSense Özelliklerini Nasıl Kullanıyor

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayıncılığını Bethesda Softworks’ün yaptığı, geliştiriciliğini ise Arkane Lyon’ın yaptığı Deathloop’tan yeni bir video paylaşıldı.

Paylaşılan videoda Deathloop’un başta DualSense olmak üzere PlayStation 5’in özelliklerini iyi mi kullandığı tanıtılıyor. Oyun, özellikle DualSense’i kullanımıyla dikkat çekiyor diyebiliriz. Videoda gözüktüğü şeklinde her silahta farklı bir hissiyat vermeyi hedefliyor oyun. Ayrıca silahınız tutukluk icra ettiğinde kontrolcünün de tuşu kilitlenecek. Kayma, koşma ve sessiz yürüme benzer biçimde durumlarda da gene bunu yaşatmayı planlıyor diyebiliriz.

Deathloop, 14 Eylül 2021’de PC ve PlayStation 5 için yayınlanacak. Bahsi geçen yeni nesil videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

DEATHLOOP yeni nesil için tasarlanmış, Arkane’in benzeri olmayan sanatsal vizyonunu daha önce yapılmamış bir halde hayata geçirmek için PlayStation 5’in donanımından ve grafiklerinden yararlanan bir oyun. DEATHLOOP, her karşılaşmayı eşi olmayan ve etkili kılmak için dokunsal geribildirim ve uyarlamalı tetikler benzer biçimde son teknoloji özelliklerden faydalanıyor.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!