indir (4)

Deathloop’tan Detaylı Oynanış Videosu Geldi

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayıncılığını Bethesda Softworks’ün yaptığı, geliştiriciliğini ise Arkane Lyon’ın yaptığı Deathloop’tan yeni bir oynanış videosu paylaşıldı. Geçtiğimiz haftalarda yapımı tamamen bitirilen Deathloop’un yeni oynanış videosu bir hayli detaylı. Oyunun biroldukça mekaniğine, atmosferine ve seçimine dair iyi bir düşünce edinebilirsiniz. Deathloop, 14 Eylül 2021’de PC ve PlayStation 5 için yayınlanacak. Oyun, DualSense’in özelliklerini kullanabilmesi için özel tasarlandı.

Deathloop Detayları

DEATHLOOP, Dishonored serisinin arkasındaki ödüllü stüdyo Arkane Lyon imzalı yeni nesil bir birinci şahıs nişancı oyunu. DEATHLOOP’ta, Blackreef Adası’nda aynı günü sonsuza dek yine etmeye mahkûm olan iki rakip suikastçı var. Colt olarak kaçmak için tek şansınız gün sıfırlanmadan önce sekiz ana hedefi ortadan kaldırarak döngüyü sona erdirmek. Her döngüden yeni şeyler öğrenin; farklı yollar deneyin, bilgi toplayın, yeni silahlar ve yetenekler bulun. Döngüyü kırmak için ne gerekiyorsa yapın.

İLK SEFERDE BAŞARAMAZSANIZ… YİNE DENEYİN, YİNE ÖLÜN

Her yeni döngü, işleri değiştirmek için yeni bir fırsat anlamına geliyor. Her denemede öğrendiğiniz bilgileri kullanarak oyun stilinizi değiştirin. İsterseniz dikkat çekmeden birer birer hedeflerinizi öldürün, isterseniz kavgaya bodoslama dalın ve mermiler havada uçuşsun. Her döngüde yeni sırlar öğrenecek, hem hedefleriniz aynı zamanda Blackreef Adası hakkında informasyon toplayacak ve cephaneliğinizi genişleteceksiniz. Bir dizi dünya dışı yeteneğe ve tabanca seçeneğine haiz olacak ve bu araçları çarpıcı olmalarıyla birlikte yıkıcı da olan çatışmalarda kullanacaksınız. Avcıyla avının karşı karşıya geldiği bu ölümcül oyunda hayatta kalmak için haiz olduklarınızı zekice kullanın.

TEK OYUNCULU OYNANIŞINA ÇOK OYUNCULU ÖLÜMCÜL DOKUNUŞ

Kahraman mısınız, kötü karakter mi? Colt karakteriyle Blackreef Adası’nın dört bir yanındaki hedefleri avlayıp döngüyü kırarak ve özgürlüğünüze kavuşarak DEATHLOOP’un ana hikâyesini deneyimleyeceksiniz. Bununla birlikte, başka bir oyuncu da sizi avlamaya çalışan rakibiniz Julianna’yı denetim edebilecek. Eğer oyuna birazcık sinsilik katmak istiyorsanız, siz de Julianna’nın havalı ayakkabılarını giyebilir ve Colt’u öldürmek üzere başka bir oyuncunun oyununa sızabilirsiniz. Oyunu çok oyunculu oynamak tamamen isteğe bağlı; kendi hikâyenizde Julianna’nın yapay zekâ tarafınca denetim edilmesini de tercih edebilirsiniz.

Blackreef Adası; cennet mi Ceza mı?

Arkane; çoklu seçenekleri ve anlık olarak ortaya çıkan oynanışları olan, muhteşem sanat içerikli dünyalarıyla tanınıyor. DEATHLOOP; kendi içinde bir karaktermiş hissi veren çarpıcı, retro-gelecek ve 60’lardan esintiler taşıyan bir ortam sunuyor. Blackreef havalı bir harikalar diyarı olabilir fakat Colt için burası ölümün anlam ifade etmeyen, onu tutsak tutan suçlarının eğlencelerinin ise sonsuz olduğu yozlaşmış bir dünyadan ibaret bir hapishane.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!