days gpne

Days Gone’ın PC İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Bend Studio’nun yaptığı PlayStation özel oyunu Days Gone’ın PC’ye geleceği geçtiğimiz ay açıklanmıştı. Şimdide çıkış zamanı ve fiyatı açıklandı.

Yapılan duyuruya göre Days Gone’ın PC için çıkış tarihi 18 Mayıs 2021. Epic Games ve Steam üzerinden erişime açılacak. Oyunun Türkiye fiyatı ise her iki platformda da 279,00 TL. Her iki mağaza sayfasını da aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Days Gone, küresel bir salgın felaketinden iki yıl sonrasında vahşi topraklarda geçen bir açık dünya aksiyon-serüven oyunudur.

Eski motosiklet çetesi üyesi olan ve ölümün çepeçevre sardığı topraklarda yaşama tutunacak bir sebep arayan ganimet avcısı Deacon St. John’ın yerine geç. Kıymetli eşya ve silah üretecek ekipmanlar bulmak için terk edilmiş yerleşkeleri yağmala veya şansını, adil ticaret veya daha kanlı yollarla yaşamını sürdürmeye çalışan öteki afetzedelerde dene.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Çarpıcı bir ortam: Pasifik Kuzeybatısında ormanlardan çayırlara, karlı düzlüklerden çöldeki lav sahalarına kadar her şey güzel olmasıyla birlikte ölümcül de. Milyonlarca yıllık volkanik hareketlerin izini taşıyan pek çok çeşit dağ, mağara ve kırsal kasabayı keşfet.

Yırtıcı karşılaşmalar: Saldırgan çetelerin ve Kaçık sürülerinin kol gezdirilmiş olduğu bu topraklarda, hayatta kalmak için özel tuzak, tabanca ve geliştirilebilir yeteneklerini kullanman gerekecek. Devasa bir bölgedeki en kıymetli olan Başıboş motorunu da unutma.

Devamlı değişen bir çevre: Deacon’ın sadık motosikletine atlayarak hava koşullarıyla büyük ölçüde değişen dinamik bir dünyayı, gece-gündüz döngüsünü ve çevresiyle içinde yer alan insanlara uyum sağlayan ve devamlı evrim geçiren Kaçıkları keşfet.

Sürükleyici bir hikâye: Deacon St. John derin ve kişisel bir kaybın peşinden umut kırıntıları ararken çıkmazlar, ihanet ve pişmanlık dolu güçlü bir hikâyede kaybol. Gündelik olarak verilen hayatta kalma mücadelesinde bizi insan yapan şey ne?

İÇİNDEKİLER

  • Yeni Oyun +
  • Hayatta Kalma Modu
  • Mücadele Modu
  • Motosiklet Kaplamaları

PC özellikleri arasında ultra geniş monitör desteği, kilitsiz kare hızı ve geliştirilmiş grafikler (artırılmış detay seviyesi, görüş alanı, bitki örtüsü çizim mesafeleri) yer ediniyor.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!