cyberoyama

Cyberpunk 2077’nin Sorunlarını Çözecek Yama Yayımlanacak

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red’in yaptığı Cyberpunk 2077’nin en büyük yaması olan 1.2’den bazı detaylar paylaşıldı.

Açıklanan detaylara baktığımızda şüphesiz en dikkat çeken kısım polislerin suçlara verdiği tepkiler. Oyunda bir suç işlendiğinde polisler bir anda yanınızda doğuyordu. Bu yama ile birlikte bu problem düzeltilecek ve polislerin yanınıza gelmesi vakit alacak. Ayrıca polis gelmeden önce bir keşif aracı durumu incelemek için ilk başta sizinle yüzleşecek.

İkinci göze çarpan nokta otomobil sürme kısmında. Oyunun ayarlar menüsüne direksiyon hassasiyeti bölümü eklenecek. Bu şekilde otomobil sürüşlerini birazcık daha özelleştirebileceksiniz. Bazı çalgıların kullanımları da değiştirildi. Ek olarak aracınız artık bir yere sıkıştığında veya ters döndüğünde arabayı sallayarak düzeltebileceksiniz.

Paylaşılan notlar dışında elbet daha çok gelişme bulunacak yamada. Özellikle yama, oyunun yaşadığı performans problemlerinin ve hataları büyük oranda düzeltecek. Ne yazık ki yama için şu anda net bir yayın tarihi bilinmiyor. Ancak mart ayı içerisinde yayınlanacağı biliniyor. Yama ile ilgili gösterilen videoları aşağıda bulabilirsiniz

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!