COD

CoD: Warzone Nuke Etkinliği Detayları Belli Oldu

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CoD: Warzone, Call of Duty serisinin battle royale versiyonu olarak biliniyor. Modern Warfare 2 ve Black Ops: Cold War ‘daki öne çıkan detaylar, yakında gelecek bir etkinlik için heyecan yaratmak amacıyla, Warzone haritasına geldi. Dikkat çeken bu hamle, oyuncuların Warzone Nuke Etkinliği hakkında daha çok bilgi edinmelerine yardımcı oldu.

Call of Duty: Warzone Nuke etkinliği

Warzone, yeni Nuke etkinliğini mümkün olan en kısa sürede oyunculara sunmak istiyor. Geliştirici ekip bu kapsamda oyuna, etkinlik için paskalya yumurtalarını da ekledi. Warzone’da 2. Sezonun gelişiyle birlikte oyun içerisinde roket Siloları teferruatı da geldi.  Son zamanlarda kullanıcılar, oyun içindeyken haritaların belli bölgelerinde patlamalar olduğuna şahit oldular. Oyuncular bu ayrıntıları, yeni etkinliğin bir parçası olarak düşündüler. Biroldukça kişi, Warzone’da füzelerinin havalanmasını ve nükleer olayların sahne olduğu diğer garip vakaları merak eder duruma geldi. Oyuncular, Warzone Nuke etkinliğinin Verdansk’ı parçalayacağını ve yepyeni bir haritanın yolunu açacağını öne sürüyor.

Çok sayıda oyuncu Warzone Nuke etkinliğinin ne süre başlayacağını merak ediyor. Şimdilik geliştiriciler tarafından resmi bir tarih açıklanmadı. Ancak ortaya atılan iddialar, etkinliğin 21-22 Nisan tarihlerinde olacağını öne sürüyor. Çünkü bu tarihler, 2. Sezonun Warzone’da sona ereceği zamana denk geliyor.

Warzone füzeleri ve yeni harita sızıntısı Oyuncular füzelerin havalandığını ve haritanın bazı kısımlarının yok edildiğini bildiriyorlar. Bu olaylar yalnızca belirli oyuncular için gerçekleşiyor. Sadece Warzone’un amacı tamamen bundan ibaret olarak görülüyor. Birçok oyuncu, bu patlamaların sadece belli oyunculara gösterildiğinden dolayı, bunun bir hata olduğuna inanıyordu.

Warzone yeni harita detayları da bu etkinlik kapsamında ortaya çıkıyor. Bu kesin bir bilgi olmamakla birlikte, oyuncular bu olayın Verdansk’ta bir nükleer bomba felaketine yol açacağını ve eski haritayı yok edip yenisinin geleceğine inanıyor. Oyuncular, bu hareketin sezon 3 ya da sürem 4’ün gelişi sırasında yapılıp yapılmayacağından da emin değiller. ZestyCODLeaks tarafından oluşturulan Warzone yeni harita bilgilerini, aşağıdaki Twitter paylaşımından görebilirsiniz:

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!