indir (4)

Back 4 Blood’ın Yapımı Tamamlandı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayıncılığını Warner Bros. Interactive Entertainment’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Turtle Rock Studios’un yaptığı Back 4 Blood’dan güzel haber geldi.

Oyunun resmi Twitter hesabından meydana getirilen duyuruya bakılırsa oyunun yapımı bitti. Bu da demek oluyor ki bundan sonraki süreçte oyun daha çok ertelenmeyecek, elbette Cyberpunk 2077 şeklinde bir olay yaşanırsa işler değişebilir.

Back 4 Blood, 12 Ekim’de Türkçe altyazı seçeneği ile birlikte PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Steam ve Epic Games Store için yayınlanacak. Oyun ilk günden Xbox Game Pass’te erişilebilir olacak.

Back 4 Blood Detayları

Back 4 Blood, otoriteler tarafından çok beğenilen Left 4 Dead serisinin yaratıcılarının elinden çıkan, coşku verici bir eşli birinci şahıs nişancı oyunudur. Ridden’a karşı verilen savaşın merkezindesin. Bir zamanlar insan olan bu korkunç yaratıklar, taşıdıkları ölümcül bir parazit yüzünden, son uygarlık kırıntısını bile mideye indirmek üzereler. İnsanoğlunun varoluşu tehlikedeyken, Ridden’ı ortadan kaldırıp dünyanın kontrolünü tekrar ele alma görevi sen ve arkadaşlarına kaldı.

Eşli Oyun Hikâyesi

4 oyunculu eşli oyun hikâyesiyle gitgide zorlaşan görevlerin olduğu, devamlı değişen, korkunç bir dünyada mücadele ederken hayatta kalabilmek için birlikte çalışmalısınız. Toplamda 3 arkadaşınla birlikte oyna veya tek başına harpta ekibine liderlik et.

Bağışıklık sahibi, özelleştirilebilir 8 Temizleyiciden birini ve geniş ölümcül silah ve öge yelpazesinden istediğini seç. Nihai sonunu getirmeye çalışan, gitgide güçlenen yaratıklara karşı stratejini geliştir.

Çok Oyunculu Mücadeleci Oyun

PVP savaşlarda arkadaşlarınla beraber ya da onlara karşı oyna. Özel yeteneklere haiz bir Temizleyici veya korkunç bir Ridden olarak oyna. Her iki tarafın da kendine özgü silahları, becerileri ve özellikleri vardır.

Olağanüstü yeniden Oynanabilirlik

Özelleştirilmiş desteler meydana getirmeye olanak tanıdıkları olan, gelen farklı oluşumlarla daha zorlu harpların altından kalkmanı sağlayan yepyeni bir “rogue-lite” Kart Sistemi.

Oyuncunun eylemlerine bakılırsa kendini sürekli ayarlayan Oyun Yöneticisi sayesinde heyecanlı görevler, olağanüstü oynayış çeşitliliği ve aralarında mutasyon geçirmiş 7 metrelik elebaşlarının da bulunduğu güçlü Ridden birlikleri seni bekliyor.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!