hulyaavsar.masumiyet_16_9_1622007511

Hülya Avşar: Zenginlik Kadar Kötü Bir Şey Olamaz

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

‘Az Önce Konuştum’ programına konuk olan Avşar, Ayvalık’ta ada aldığını reddetti ve “Benim orada turizmle ilgilenen arkadaşlarım var demek ki bir gel git aklı yaşadık” söyledi.

Hülya Avşar ‘Az Önce Konuştum’ programıda ada aldığını reddetti ve şunları dile getirdi:

“Ayvalık’ta ada almadım. Öyle bir şey yok. İlgilendik ama… Çok güzel bir adaydı. Merak ettim, ilgilendim. Fiyatını sordum. Konuştuk. Adası olan insanlar var… Çok makul bir şey olmasa da… Ticari olarak da değerlendirilebilir. Ben olayları bu kadar büyük yaşamayı seven bir insan değilim. Benim işimi yapan bir insanın ticari olarak bunu yapmasının doğru olduğunu düşünmüyorum ama aklımızdan geçmedi değil. Benim orada turizmle ilgilenen arkadaşlarım var demek ki bir gel git aklı yaşadık. Bir adam olsun istemem. Üzerinde 2 bin zeytin, 3 bin çam ve muhtelif meyve ağacı bulunan Çiçek Adası Ayvalık’a 8 kilometre, Keremköy’e ise yaklaşık 500 metre uzaklıkta.”

Hülya Avşar: ‘Televizyon kurallarına karşı geldim’

Televizyon programcılığına  eleştirilerde bulunan Avşar, “Televizyonlarda 120 dakika olunca, bizim programlarımız 23.30 gibi yayınlanıyor. Ben de o saatlerde program yapmak istemediğim için, yine televizyon kurallarına karşı geldiğim için program bitti. ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’ programını yine yapacağım. Bu programı yapmamak benim için çok ayıp bir şey. Acun’un haberi yok ama Exxen’e yapacağım” dedi.

Hülya Avşar: ‘Zenginlik kötü bir şey’

Avşar, “Bu kadar zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz. Bu nedir böyle, her şeyi alabilmek. Hayatta her şeye şüpheli gezersin. Sevgilin ‘seni seviyorum’ dese inanamazsın. Bir şeye özlem duymak gerek hayatta” dedi.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!