featured

Disney+ Türkiye’ye geliyor: Türkiye için işe alımlar başladı

Video akış platformları özellikle pandemi döneminde biliyorsunuz ki daha da popüler hale geldi ancak ne yazık ki bazı platformlar ülkemizde erişime açık eğil. Ülkemizde maksimum beklenen platformların başında da Disney+’ın geldiğini söyleyebiliriz. Geçtiğimiz saatlerde güzel bir teferruat dikkat çekti.

Türkiye’de İşe Alımlar Başladı

LinkedIn üzerinde Disney Plus’ın resmi hesabında Türkiye Disney Plus için işe alımlar başlamış durumda. Buradaki sayfadan iş ilanlarına bakabilirsiniz. İş ilanlarına bakmış olduğumızda İnsan Kaynakları şeklinde önemli bölümlerin bile daha yeni alındığını görebiliyoruz. Bu da aslına bakarsak önümüzdeki ilk birkaç ay içinde gelmeyeceklerini gösteriyor. Ek olarak ilanlar hibrit ve ofisten olarak da ayrılmış.

Gene de iş ilanlarının açılmış olması 2022 yılında platformun ülkemizde erişime açılacağını gösteriyor diyebiliriz. Şu an için en büyük soru işareti ise platformun ücreti. TL’nin her geçen saniye yaşadığı kıymet kaybı bu biçim şirketlerin planlarını etkileyecek mi bu da büyük bir soru işareti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Disney+ Türkiye’ye geliyor: Türkiye için işe alımlar başladı
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!