indir-1-10

Bitcoin Oynayan Hamster

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sayısız insan bugün kripto para dünyasında kendisine finansal özgürlük sağlamak peşinde. Bu tarz şeylerin büyük kısmı da kripto para dünyasında işlerin iyi mi yürüdüğünün bilincinde değil. İki Alman genç buna dikkat çekmek istemiş.

Bitcoin oynayan fare

Anonim kalmak isteyen gençler Mr Goxx adındaki hamsterları için bir düzenek kurmuş. Hamster tekerleğinin çubuklarına belirli sayıda kripto para ismi atanmış. Hamster nerede durursa oraya ilişkin kripto para adı sisteme iletiliyor. Hayvanın Buy ve Sell isminde iki tüneli bulunuyor. Tekerleği çevirdikten sonra hangi tünele girerse sistem otomatik olarak alım veya satım yapıyor. Böylece sürekli olarak çalışan bir sistem ortaya çıkıyor.

Hamster ilk ayında 326 Avroluk XLM alan hamster yüzde 7 civarında zarar etmiş ancak sonrasında süregelen yükseliş dönemine de denk geldiği için 27 Eylül itibariyle yüzde 20 yöreında kazanç yakalamış. Gençler hayvanın 24 saatlik yaşantısını ve ticari işlemlerini canlı bir halde yayınlıyor. Bununla birlikte vakasın bir farkındalık projesi bulunduğunu ve ne olursa olsun yatırım tavsiyesi olmadığını vurguluyor. Ne var ki Mr Goxx kadar bu piyasada kazanç sağlayabilen birey sayısı da çok değil.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!