5e2402a25542831bc0dd6078

Meteoroloji Uyardı: Kar Geliyor

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Meteoroloji beklenen müjde geldi. Yarından itibaren Karadeniz ve Ege bölgelerinde yağış bekleniyor Çarşamba gününden sonra yağmurlu ve karlı hava bekleniyor. Ankara olmak üzere ülkemizdeki iç kesimlerde karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.

Kar gelecek mi? İstanbul’da yağmur bekleniyor? Ankara kar yağışı? İstanbul’daki su sorunu? İstanbul’da barajlarda sular tükenmek üzere? 2021 ilk karı geliyor? Yağışlar su sorunu çözebilecek mi? İstanbul su sorunu nasıl çözülecek?

İSTANBUL İÇİN YAĞMUR UYARISI

Türkiye’nin kuzey ve batı kesimlerinde görülecek yağışların, İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi’nde zaman zaman kuvvetli olması bekleniyor. Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının hafta sonunda kuzey ve batı bölgelerde görülecek yağışlarla birlikte kuzeybatı bölgelerde biraz azalacağı, ancak ülke genelinde mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.

PAZARTESİ VE SALI SICAKLIKLAR ARTACAK

Sıcaklıkların, Pazartesi ve salı günleri ise ülke genelinde artarak mevsim normallerinin 6 ila 12 derece üzerine çıkacağı, ancak çarşamba günü batıdan başlayarak hızla düşerek mevsim normalleri civarına ineceği tahmin ediliyor. Meteoroloji uyardı: Çarşamba gününden itibaren Ankara başta olmak üzere iç kesimlerde kar yağışı görülecek

KAR YAĞIŞI UYARISI

Yarından itibaren kuzey ve batı bölgelerde yağmur ve sağanak yağış şeklinde görülecek olan yağışların, Çarşamba gününden itibaren Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havayla birlikte ülke genelinde yayılması, iç kesimlerde karla karışık yağmur ve kar yağışı şeklinde görülmesi bekleniyor.

ANKARA’DA KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLACAK

Ankara’da perşembe günü etkili olması beklenen kar yağışının önümüzdeki haftaya kadar etkili olacağı belirtildi.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!