featured

Paribu Box piyasası işleme açılıyor

Önemli kripto para borsalarından Paribu’nun geçtiğimiz günlerde duyurusunu yaptığı Box adındaki yeni piyasası faaliyete başlıyor. Box piyasasında İlk olarak ALICE ve TLM kripto para birimlerinin listeleneceği duyuruldu.

Paribu Box nedir?

Paribu Box piyasası henüz geliştirme sürecinin erken aşamalarında olan, son ürün olarak vaatlerini gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğini öngörmenin çok erken olduğu ya da halihazırda mümkün olmadığı ancak bir soruna ürettiği çözümle veya geliştirmeyi hedeflediği yapıyla umut vadeden “erken dehemmiyet proje” olarak adlandırılabilecek projelere ait kripto varlıkların alınıp satılabilmesi için oluşturuldu.

Paribu’nun ana listesindeki kriterler, gelişim aşamasının henüz erken dönemlerindeki projeler için erişilebilir bir çıta değil. Box piyasası bu tür projelere yer verirken, içinde gelişim veya devamlılık gösteremeyenler olduğunda alım-satım işlemlerini tek taraflı sonlanmış oldurabiliyor. Tam aksine projeler gelişip yetiştiğinde Paribu’nun ana piyasasına dahil edilebiliyor.

Kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda hayata geçirilen Box piyasasında yalnızca Metaverse projeleri değil, farklı alanlardaki projelere ilişkin kripto varlıklar da listelenecek. Box’ta listelenecek kripto varlıkların duyuruları, Paribu’nun resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Paribu Box piyasası işleme açılıyor
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!