indir-2-2

Fenerbahçe, FB Token İçin Paribu ile Anlaştı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir süredir kendi taraftar token’ı için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, beklenen haberi verdi. Fenerbahçe, kendi token’ı için Paribu ile anlaştığını açıkladı.

Bu ortaklaşa iş ile beraber Fenerbahçe taraftarları Fenerbahçe Token ($FB) ile önemli ayrıcalıklar kazanacak. Token sahibi taraftarlar hem kendi aynı zamanda takımın geleceğinde söz sahibi olarak katkı sağlayacaklar.

Öncelikle token sahibi taraftarlar, Fenerbahçe’nin ileriye dönük karar alma süreçlerinde söz sahibi olacak ve marş seçimi ve forma tasarımından tesislerdeki bölümlerin adlarına kadar farklı mevzularda tercihlerde bulunabilecek.

Tüm bu ayrıcalıkların yanında token sahipleri, ekibin sporcuları, teknik heyeti ve yöneticileriyle tanışma, özel kurgulanmış stat ve tesis turlarına katılma şansına haiz olacaklar.

Fenerbahçe taraftarları, token için 9-12 Ağustos’ta düzenlenecek ön satışlara Paribu üzerinden erişebilecek. 9 ay kilitli 15 TL, kilitsiz 30 TL olarak iki seçenek sunulacak. Token’a haiz olmak isteyenler, Paribu’ya üye olup hesaplarına TL aktardıktan sonra basit bir şekilde ön satışlara katılabilecek.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!