indir-5-7

Binance, Kripto Para Piyasasını Manipüle Ediyor mu?

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakın zamanda Binance’da çalışmış olduğunu söyleyen RealFullTimeApe isminde bir Twitter kullanıcısını Cumartesi günü “Ofis içinde yönetimin, fazla kaldıraç kullanan uzun ve kısa pozisyonları fiyat yükselmeden yâda alçalmadan önce ‘hızlıca’ likide etmek için tartıştıklarına dair ses ve görüntü kayıtlarım var” şeklinde bir iddiada bulunmuş oldu.

Kullanıcı ek olarak Binance’i yüksek likidite seviyelerini yakın seyretmek ve token fiyatlarını kâr elde etmek için bilerek şişirip satış yapmakla itham etti.

Kısa bir süre içinde alevlenen bu iddiaya, Binance tarafından açıklama geldi. Binance Twitter üzerinden şu açıklamalarda bulundu:

“Aleyhimize meydana getirilen bu piyasa manipülasyonu iddialarını öğrendikten sonrasında, konuyla ilgili olarak pozisyonumuzu netleştirmek istiyoruz.

Binance aslabir vakit kullanıcılarına karşı alım satım işlemi yapmadı ya da piyasayı manipüle etmedi. Asla da etmeyeceğiz. Binance, müşteri deneyimine ve tecim bütünlüğüne büyük önem vermektedir. Sektörümüz, düzenleyici kurumlarla ilişkilerini güçlendirdikçe, kötü niyetli kişilerin daha az sahneye çıkmasını bekliyoruz Binance, çıkarlarını korumak için yasal işlem başlatma hakkını saklı meblağ ve topluluğumuzun itimadını koruyan, geri bildirimlerden kıvanç duyar”

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!